Muskarci u izjavljivanju ljubavi ?

Micka996

Novajlija
Dobro je poznato da zene na razlicite romanticne nacine u posebnim prilikama izjavljuju ljubav. U vecini slucajeva mastovitije su od muskaraca kada je u pitanju izjavljivanje ljubavi. Procitala sam na jednom sajtu pre par dana da muskarci po statistickim podacima u vecini slucajeva prvi kazu 'Volim te'.

Zanimaju me vasa misljenja na koje sve nacine muskarci iz vaseg kruga prijatelja izjavljuju ljubav i da li je uopste izjavljuju?, jer u mom krugu prijatelja vecina muskaraca to ne radi jer smatra da se podrazumeva da vole osobu s kojom su u vezi i zbog toga to ne cine, a na kraju ostaju bez devojaka jer one misle da nisu voljene...

Poslednja izmena od urednika:

Njavica

Dreamer.
Član
Uhhh... Ja bogme oko sebe cujem da vise zene to pricaju, valjda zato sto se uplase da ako ne kazu da ce da izgube tu osobu, i mnogo puta je to u stvari eto tek tako receno a da ta osoba i ne oseca to nesto. Shvatila sam da tako nesto ne treba reci ukoliko to i ne osecas, samo zato sto eto takav je red. Okej, veza sve, ne moramo odmah posle 3 dana da se volimo, ne ocekujem takva osecanja brzo, al ako veza krene kako treba u jednom trenutku ce doci to samo od sebe. Jer opet nije fer reci takvo nesto osobi sa kojom ne vidis neku ozbiljniju pricu, ne treba davati laznu nadu.
I vise mi nije bitno da cujem toliko "volim te" jer ce mi taj neko svaki dan pokazati koliko mu je stalo i kakva osecanja ima prema meni a pritom da ne kaze.
Jedino ako drugari vole da ipak malo pokazu da su "pravi" muskarci pa eto tako prave se da im nije stalo ni do cega, pa to devojka pogrsno protumaci .A i uostalom, imas ti vremena za to "volim te" nigde nema zurbe :D

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Shvatila sam da tako nesto ne treba reci ukoliko to i ne osecas, samo zato sto eto takav je red. Okej, veza sve, ne moramo odmah posle 3 dana da se volimo, ne ocekujem takva osecanja brzo, al ako veza krene kako treba u jednom trenutku ce doci to samo od sebe. Jer opet nije fer reci takvo nesto osobi sa kojom ne vidis neku ozbiljniju pricu, ne treba davati laznu nadu.
I vise mi nije bitno da cujem toliko "volim te" jer ce mi taj neko svaki dan pokazati koliko mu je stalo i kakva osecanja ima prema meni a pritom da ne kaze.
Jedino ako drugari vole da ipak malo pokazu da su "pravi" muskarci pa eto tako prave se da im nije stalo ni do cega, pa to devojka pogrsno protumaci .A i uostalom, imas ti vremena za to "volim te" nigde nema zurbe
Svaka ti je Njegoševa. :thumbsup:

maki

Nindža
Član
,,Ti si moja makar i u.rana bila.,,:wideyed:
Pa, prvi put kad mi je to rekao prosto sam se uvredila....,,Bože, svašta...,,-mislila sam....:zbunjen:
Život mi je otkrio težinu i puno značenje te izjave, ali je nekako u isto vreme i prestao da mi je govori...
Valjda dva dobra nikako ne idu zajedno :D

G

Gea

Gost
Muškarci obično ne vole pred drugim muškarcima da uopšte otkriju da vole, a kamoli da daju izjave ljubavi, to se shvata među njima odmah da si " ..čka ". Mom dragom su, na primer, rekli da će mu kupiti varjaču i kecelju jer su čuli da kad smo razgovarali telefonom rekao "Volim te"
Pa šta znam, nema pravila, meni su izjavljivali na različite načine... Pisali mi pesme, ostavljaali cveće, itd....
Bilo je i onih smotanih što pocrvene kao dečkići ....

T

Time

Gost
Dobro je poznato da zene na razlicite romanticne nacine u posebnim prilikama izjavljuju ljubav. U vecini slucajeva mastovitije su od muskaraca kada je u pitanju izjavljivanje ljubavi. Procitala sam na jednom sajtu pre par dana da muskarci po statistickim podacima u vecini slucajeva prvi kazu 'Volim te'.

Zanimaju me vasa misljenja na koje sve nacine muskarci iz vaseg kruga prijatelja izjavljuju ljubav i da li je uopste izjavljuju?, jer u mom krugu prijatelja vecina muskaraca to ne radi jer smatra da se podrazumeva da vole osobu s kojom su u vezi i zbog toga to ne cine, a na kraju ostaju bez devojaka jer one misle da nisu voljene...
Kad sam ja bio mlad trudio sam se da ne izjavljujem. :) Baš ne volim da pričam volim te i tako neke fraze, mislim da dela bolje pokazuju osećanja, ipak ponekad prolupam :D

Taca

ona, stara
Član
Eh, nekada su muškarci snimali kasete, pa te nazovu na fixni i pričaju lepe stvari, puštaju muziku sa tih kaseta, plaćao telefonski račun kao da razgovara sa Zimbabveom ....Danas ti nalepi pesmu sa youtube sa 02 pregleda i misli da je romantičan. :D

T

Time

Gost
Eh kad se setim razgovora od 20 do 01 zovem ja a od 01 do 05 zove ona :D
Fiksni telefon... nije mi jasno šta sam uopšte pričao toliko dugo :)

• Sviđa mi se
Reagovanja: Gea
T

Time

Gost
A kad je određeni cilj postignut, zašto i dalje brbljaju?

Vrh Dno