• Dobrodošli na Ćaskanja. Ćaskanja forum je Internet zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Opuštena atmosfera i dobra zabava je ono po čemu smo prepoznatljivi. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija, tema... Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se ili se prijavite sa Vašim nalozima na društvenim mrežama. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. Pridružite nam se!

Muskarac bez stomaka k'o mercedes bez znaka

Shesau_

Domorodac
Domorodac
Pocela sam kao Beba da dobijam inspiraciju za teme :laugh:

Kriv je laganini sa odgovorom na temi "Sta vozite" ,a on vozi mercedesa. Otud tema.

Dakle,"naucno" je dokazano da su muskarci sa vecim stomakom bolji ljubavnici i da duze izdrze u sexu,cak 5 minuta duze od mrsavih.

Kazu i zene da su im muskarci sa stomacicem privlacniji pa me zanima sta vi imate reci na ovu temu.

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Domorodac
Pa mu tepaš: "Bembarice moja!" :D
Msm...nategnuto mi ovo, nekako mi priča o swatkom medi nešto ne pije vodu. :laugh:

G

Gea

Gost
Pocela sam kao Beba da dobijam inspiraciju za teme :laugh:

Kriv je laganini sa odgovorom na temi "Sta vozite" ,a on vozi mercedesa. Otud tema.

Dakle,"naucno" je dokazano da su muskarci sa vecim stomakom bolji ljubavnici i da duze izdrze u sexu,cak 5 minuta duze od mrsavih.

Kazu i zene da su im muskarci sa stomacicem privlacniji pa me zanima sta vi imate reci na ovu temu.
Nisam vršila naučna ispitivanja ... za sada :p:laugh::laugh:

Ne volim stomak, stomačić je ok ... Btw ako je seks dobar, kalorijice se troše i nema stomaka :rolleyes:
Ne kaže se za džabe muškarcima koji imaju stomak da dižu onoj stvari spomenik :smuggreen:

laganini

Kolonista
Kolonista
...priznajem da sam od oni likova kojima je vaga obvezan rekvizitet...pazim na kilazu al stomcic se ne moze izbjec a i nije mi normalno vidit nekog moji godina da je ko daska...iako znam bit ljubomoran...:Dal brate nisam ni za ono da ga ne ne mozes ni vidit od stomaka...to posebno ne volim...:o

Beba

Domorodac
Domorodac
Da li su bolji ljubavnici ili ne...hm, nemam baš toliko iskustva ali ne svidjaju mi se muškarci sa stomakom znači džakom ispred sebe. Dobro godine nose svoje, kao i kod žena oni sa stomačićem su simpatični ali ako logički razmišljam...ma, bolje da ne razmišljam uopšte:laugh:

maki

Domorodac
Domorodac
Ne bih ja brkala babe i žabe...
Što se tiče ko je i kakav ljubavnik to nema ama baš nikakve veze sa veličinom stomaka, osim i ukoliko dotični ometa pristup glavnom akteru....
Nisam ljibitelj ni ,,brega,, ni ,,brda,, pa makar bili i u mom posedu...
Al ostavili mi u nasledje, a to ne mož' odbiti....:rolleyes::laugh::laugh::laugh: