Muskarac bez stomaka k'o mercedes bez znaka

Shesau_

Poznata ličnost
Član
Pocela sam kao Beba da dobijam inspiraciju za teme :laugh:

Kriv je laganini sa odgovorom na temi "Sta vozite" ,a on vozi mercedesa. Otud tema.

Dakle,"naucno" je dokazano da su muskarci sa vecim stomakom bolji ljubavnici i da duze izdrze u sexu,cak 5 minuta duze od mrsavih.

Kazu i zene da su im muskarci sa stomacicem privlacniji pa me zanima sta vi imate reci na ovu temu.

Taca

ona, stara
Član
Pa mu tepaš: "Bembarice moja!" :D
Msm...nategnuto mi ovo, nekako mi priča o swatkom medi nešto ne pije vodu. :laugh:

G

Gea

Gost
Pocela sam kao Beba da dobijam inspiraciju za teme :laugh:

Kriv je laganini sa odgovorom na temi "Sta vozite" ,a on vozi mercedesa. Otud tema.

Dakle,"naucno" je dokazano da su muskarci sa vecim stomakom bolji ljubavnici i da duze izdrze u sexu,cak 5 minuta duze od mrsavih.

Kazu i zene da su im muskarci sa stomacicem privlacniji pa me zanima sta vi imate reci na ovu temu.
Nisam vršila naučna ispitivanja ... za sada :p:laugh::laugh:

Ne volim stomak, stomačić je ok ... Btw ako je seks dobar, kalorijice se troše i nema stomaka :rolleyes:
Ne kaže se za džabe muškarcima koji imaju stomak da dižu onoj stvari spomenik :smuggreen:

laganini

Suspendovan nalog
...priznajem da sam od oni likova kojima je vaga obvezan rekvizitet...pazim na kilazu al stomcic se ne moze izbjec a i nije mi normalno vidit nekog moji godina da je ko daska...iako znam bit ljubomoran...:Dal brate nisam ni za ono da ga ne ne mozes ni vidit od stomaka...to posebno ne volim...:o

Ja mislim da koliko je neko dobar ljubavnik nema veze sa stomakom ili ti stomacicem... A po meni je stomak kod muskarca znak da ne vodi racuna o sebi,ali to je samo moje misljenje :)

Beba

Poznata ličnost
Član
Da li su bolji ljubavnici ili ne...hm, nemam baš toliko iskustva ali ne svidjaju mi se muškarci sa stomakom znači džakom ispred sebe. Dobro godine nose svoje, kao i kod žena oni sa stomačićem su simpatični ali ako logički razmišljam...ma, bolje da ne razmišljam uopšte:laugh:

maki

Nindža
Član
Ne bih ja brkala babe i žabe...
Što se tiče ko je i kakav ljubavnik to nema ama baš nikakve veze sa veličinom stomaka, osim i ukoliko dotični ometa pristup glavnom akteru....
Nisam ljibitelj ni ,,brega,, ni ,,brda,, pa makar bili i u mom posedu...
Al ostavili mi u nasledje, a to ne mož' odbiti....:rolleyes::laugh::laugh::laugh:

Vrh Dno