• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

mts Prepaid paketi i tarifiranje

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.211
Horoskop
Ovan
TOKI
Toki tarifa je dobar izbor ukoliko pozive obavljate ravnomerno tokom celog dana i ona ima istu cenu razgovora u nacionalnom saobraćaju od 00.00 do 24.00 časa. Posebna pogodnost ove tarife je tzv. kaskadno tarifiranje, koje Vam donosi popust na duže razgovore u okviru mt:zbunjen: mreže i to već posle prvih 90 sekundi. Cena nakon četvrtog minuta svakog Vašeg poziva u okviru mt:zbunjen: mreže umanjena je za 75% i košta samo 1,75 dinara, odnosno 2,06 dinara sa PDV-om.

U Toki tarifi GPRS prenos podataka (za 100 kB) košta neverovatnih 3 dinara, a imate mogućnost odabira omiljene zone u okviru koje pozivi koštaju samo 7,00 dinara.

24y1rvp.jpg

TIPI
Ako volite da komunicirate putem SMS poruka, onda je Tipi tarifa pravo rešenje za Vas. Cena SMS poruke je samo 0,90 dinara.

I to nije sve! Cena razgovora po minutu u Tipi tarifi je 7,50 dinara.

2z3vtih.jpg

KUL

Minut poziva ka svim mrežama u nacionalnom saobraćaju košta 5,90 dinara bez PDV-a.

Ova jedinstvena ponuda sadrži i specijalnu tarifu za tri Friends&Family broja prema kojima je cena minuta poziva 2,00 dinara.

117afpf.jpg

*Napomena: Prvi minut razgovora se zaokružuje, a nakon toga poziv se tarifira na 30 sekundi. Uspostava veze se naplaćuje 1,50 dinara bez PDV-a, odnosno 1,77 dinara sa PDV-om.

Da bi ste definisali omiljenu zonu (biranje pozivnog broja u fiksnoj mreži po povoljnijoj tarifi), dovoljno je samo da pozovete sa vašeg mobilnog telefona broj 778 i da pratite uputstva govornog automata. Prvo definisanje omiljene zone je besplatno, a svaka sledeća promena definisane omiljene zone košta 60,00 dinara (sa PDV-om).

U slučaju nepredviđenih događaja, možete besplatno, čak i kada nemate kredita, pozvati brojeve određenih službi:

* policija 92
* vatrogasci 93
* hitna pomoć 94

NAPOMENA: Neki modeli mobilnih telefona zahtevaju da ove pozive birate sa pozivnim brojem, na primer 011 92.
Pozivi na brojeve servisa koje nudi Mobilna telefonija Srbije se ne naplaćuju. To su:

* 777 broj za dopunu kredita i provere stanja na Vašoj kartici
* 778 broj za definisanje i izmenu Friends & Family brojeva, promenu tarifnog profila i jezika
* 789 korisnički servis Mobilne telefonije Srbije
* 711 Govorna pošta

Svi pozivi na ove brojeve su besplatni ukoliko zovete iz mreže mt:zbunjen: sa Vašeg mobilnog telefona, dok se iz rominga naplaćuju prema roming tarifi zemlje u kojoj se nalazite.

* Ukoliko vam je istekao kredit ne možete da zovete 711 Govornu poštu.

Sve Vaše bonus SMS poruke dobijene u okviru različitih promotivnih kampanja koje smo imali u toku protekle godine, umesto do 15. januara, možete da iskoriste i u toku 2009. godine.

ushljokana ribizla

Zvezdica
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
298
Horoskop
Jarac
ja sam imala tj imam i dalje ovu TIPI tarifu... ali sad su poskupeli svi.. pa ni ne znam koja je razlika ako postoje ove tarife uopste :mne:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.211
Horoskop
Ovan
Postoje. Tipi je najbolja za SMS. Ja koristim Toki.

Vrh Dno