• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Modno ćoše

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
zato što nije ona drečava žuta... zato je super....

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
saska' pid='62756' dateline='1302203241 je napisao(la):
sto imamo slicne ukuse...ova zuta nam bas zapala za oko..

:ehej::da::laugh:

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
Nedavno kupih rukavice i carapice od finog, tankog pamuka (uglavnom ih koriste po salonima) Malko sam bila skeptik jer mislim da to sto koriste po salonima nije isto kao kad kupujes u radnji. Ma reko, hajde da probam. Medjutim, ovaj put "trgovci" nisu slagali :ehej: . Inace uvece, pred spavanje namazu se sake i stopala sa odgovarajucim kremama za logicno ruke i stopala :laugh: navuces sokne i rukavice i prespavas. Prosto neverovatno kako je koza meka, glatka...

Sigurno svi znate kako to izgleda al' evo slikica:

14wq4ap.jpg

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Broj reagovanja
74
Ja nisam znala, ali ja ionako ni u šta skoro nisam upućena već oko godinu dana. Tako da, hvaaalaaaa mama:)<3

Diana

Blondie
Starosedelac
Učlanjen(a)
06.07.2010.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Lav
Da ja sam znala za to ali isto tako nisam bila sigurna da li da kupim i probam...tako da hvala na savjetu mala...

Diana

Blondie
Starosedelac
Učlanjen(a)
06.07.2010.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Lav
VF

prsten-rubin-black-crystal-slika-5411588.jpg

sandra-bulok.jpg

cipele.jpg

Ivana

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Broj reagovanja
74
U, ovo je baš lepo, pogotovo što mi je crvena omiljena boja:odlicno::laugh:

jelajelena

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.02.2011.
Broj reagovanja
8
Izgledajte šik u kombinezonu ovog proleća
news_3942.jpg

1302618213collages3.jpg

Kombinezoni su ovog proleća i leta su modni "must have". Sa uskim i širokim nogavicama, vruće pantalonice ili dužine do poda, ovi zanimljivi jednodelni komadi vratili su se na scenu u velikom stilu.

Prvo i najvažnije pravilo: izbegavajte teksas. Kombinezon mora da vam dobro pristaje na svakom delu tela: zato ne oklevajte da posetite krojački salon i prilagodite novi kombinezon vašim merama. Evo još nekoliko pravila koja će vam pomoći da izgledate savršeno: Šarene pantalone
Pupak mora da se vidi!
Sakoi i dalje na ceni

* Ukoliko imate naglašene obline ili kruškolik oblik tela, obavezan je kaiš oko struka da biste dobili seksi siluetu.
* Atletski građene dame bolje izgledaju u kombinezonima sa širokim nogavicama, a za večernje izlaske odgovaraće im modeli sa dubljim dekolteom.
* Dame nižeg rasta trebalo bi da izbegavaju široke nogavice jer će učiniti da izgledaju zdepasto. Najbolji su modeli sa nogavicama do članka ili koji se skupljaju oko članka.
* Za večernje izlaske opredelite se za luksuznije materijale poput svile. Alternativa tradicionalnim
večernjim haljinama su kombinezoni na jedno rame, ukrašeni šljokicama.
* Hipi izgled je "in", pa modni stručnjaci kažu da ne možete pogrešiti ako nosite vesele cvetne printove.
* Ako ste se opredelili za jednobojni kombinezon, mogućnosti kombinovanja su praktično neograničene. Uparite ga sa kratkom jaknicom kontrastne boje, napadnim nakitom, upadljivim kaišem...
* Jednobojni kombinezon će vam "dodati" nekoliko centimetara - upotpunite šaradu visokim potpeticama sa platformom.
* Ukoliko nemate savršeno izvajano vitko telo, izbegavajte sjajne materijale, jer naglašavaju svaku manu na telu.
* Bez kaiša rizikujete da izgledate kao da ste struk ostavili kod kuće.
http://www.smedia.rs/ona/detalji.php?id=3942

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
ova crna je baš šik... može da se nosi i za većernji izlazak ili neku proslavu... a za mlade... njima sve lepo stoji... mladost je to....:laugh:

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Sve je prelepo...samo ne volim ljubicastu boju...a ostalo...ne bih se ljutila...da priustim sebi..:laugh:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno