• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

MMR i Covid19 vakcina - istine i laži

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.717
Horoskop
Ovan
Ako sam išta shvatio u vezi korone, to je da nema pravila.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
15
Horoskop
Škorpija
ne da nema pravila,nego je sve izopaceno,a tek ova medicinska sluzba sto se pojavljivala svaki dan na TV-u,koliko su lagali,je veoma sramotno i neozbiljno.Licno verujem da postoji nesto jace od sezonskog gripa,ali ne verujem u vakcine nikako.Pored toga sto je moja starija rodbina vakcinisana svi redovnim vakcinama,deca moje generacije,isto,moja deca,unuci,ali u ove vakcine ne verujem uopste i niko iz moje familije nije vakcinisan.Imalo ih je koji su imali te simptome,kako kiazu korone,ali su veoma brzo preboleli,bez odlaska kod lekara.Opet poznaje dosta ljudi koji su vakcinisani i normalno ne zameram im nista,jednostavno se ljudi plase,da su oboleli posle trece doze i da po 6 meseci nisu mogli da se povrat4e,a neki se jos tesko krecu.

Vrh Dno