Mlada 21 veka

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Nova mlada je bila dočekana na tradicionalan način u kući svoga muža.Njena nova porodica je zatražila od nje da održi mali govor, na šta je mlada počela govoriti:
Moja voljena porodico, zahvaljujem vam se što ste me dočekali lijepo u svoj dom i svoju porodicu. Prije svega, želim da vam kažem da sa svojim prisustvom ne želim da vam izazovem neke neugodnosti, ili da zbog mene mjenjate svoje navike i običaje. „ Kako misliš moje dijete“, upitao ju je babo ( mladin svekar) „Ono što mislim babo je da su oni koji su prali sudze mogu slobodno nastaviti sa svojim poslom.Oni koji su prali odjeću, moraju nastaviti sa svojim poslom. Ono koji su kuhali ne trebaju prestati sa svojim poslom zbog mene.I oni koji su čistili kući, takodzer trebaju nastaviti sa svojim poslom.“
„ Što se mene tiče, ja sam ovdje samo da zabavljam vašeg sina“.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.840
Horoskop
Lav
Hehehe lepo im rekla....Al to samo ako dolazi u kucu muza, a ako ce sami d azive, ta politika joj nece ici :D

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Pa ona je odrzala lekciju svekru i svekrvi,more anchy,sve nesto mislim da ste slicne :roflmao:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.840
Horoskop
Lav
Pa ona je odrzala lekciju svekru i svekrvi,more anchy,sve nesto mislim da ste slicne :roflmao:

Pa....Znas kako...U fazonu sam ne mesam se u tudje, ne mesaj se u moje...:D Mada krenimo od toga da me ne bi ni vojni bataljon naterao da zivim u zajednici, ali ajd sad....A i verujem da bi me voleli samo kao gosta :roflmao:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.294
Horoskop
Ovan
Meni se čini da je sve više ovakvih devojaka. Srećom, jednog dana će i one biti majke, svekrve i tašte. ;)

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
sta si time hteo da kazes?????????:zbunjen::zbunjen:

mi se samo ne mesamo tamo gde nam nije mesto...........dve zene u jednoj kuhinji to nikako ne ide:D

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Ne nikako Amy,jos ako ne govorer,presoljeno jelo zagarantovano :)

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Pa dao si komentar sta bi ti vise ?:roflmao:

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
.........pa obicno svekrve sve znaju bolje............tako da ih ne treba dirati:D

Vrh Dno