• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Miroslav slavuj iz Mrčajevaca Ilić

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
857
Horoskop
Vodolija
Dobar je Ilić. Ja ga volim, iako ga mnogi ne vole. Uglavnom se ljudi dele na one koji vole Miroslava i one koji vole Šabana. Mislim da su Miroslavljeve pesme bolje, tekstovi, muzika. Više mi prija i njegov glas - zvonast, jasan. Umeo je da odabere pesme.

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
78
Horoskop
Škorpija
Dobar je Ilić. Ja ga volim, iako ga mnogi ne vole. Uglavnom se ljudi dele na one koji vole Miroslava i one koji vole Šabana. Mislim da su Miroslavljeve pesme bolje, tekstovi, muzika. Više mi prija i njegov glas - zvonast, jasan. Umeo je da odabere pesme.
Imaju razlicite stilove pevanja,tako i pesama,ali svaki za sebe i nas koji ih volim su izuzetni pevaci.

Vrh Dno