• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Menjanje sebe

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Sta je ono sto biste promenili kod sebe? Mislim i na krupnije osobine, ali to mogu biti i sitnice....Sta je ono sto bi ste voleli da je kod vas izrazeno ili pak manje izrazeno?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Voleo bih da sam istrajniji, pozitivniji i vredniji. I da manje razmisljam o glupostima.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.776
Horoskop
Lav
Volela bih da budem hrabrija, opuštenija, pozitivnija. Da ne mislim o problemima već da ih rešavam. Da li se menjamo postepeno ili odjednom, šta je bolje?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Smanjila bih svoju osetljivost i trosenje energije na, objektivno, ne tako vazne stvari...
Volela bih da lakse ``zaboravljam``, samoj sebi se smucim konstantnim vrtenjem nekog filma :cautious:
Sto se sitnica tice, samo jednu ruznu naviku da iskorenim, koja je uz mene vec punih 13 godina...

Sto se Dzudinog pitanja tice...Mislim da su promene u coveku postepene, ali odlucne i istrajne...Naglo menjanje vise mi deluje kao menjanje pod pritiskom i cim dodje do opustanja, moze da se zaboravi na to....

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.508
Horoskop
Ovan
Neke stvari moramo da prelomimo preko kolena, a neke moramo da ispostujemo ka Zemunci.

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Svašta...
Da naučim da se ne palim na svaku,
Da naučim sebe da nema previše preispitivanja, to sam ceo život radila...ali učim se!
Da prestanem da umišljam da je prijatelj uvek prijatelj!

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.230
Horoskop
Ovan
Da se manje nerviram.
Da manje razmišljam i mučim sebe nepotrebno.
Da manje volim ljude koji to ne zaslužuju.
Da naučim sebe da i ja imam pravo na život.

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Ljudi se uglavnom kače za sitnice, umesto da puste da ih nosi životni tok. Bivaju povredjeni zbog nevažnih stvari. Ali najvažnije je to da uvek i u svemu polazimo od sebe. Da li sam ja nečim povredio, možda i nenamerno izazvao tu reakciju koja je mene sada povredila? Kod krupnijih stvari, najlakše je kroz to povredjivanje prolaziti puštanjem da to osećanje izadje iz tebe. Umesto da se ljutimo, da razmišljamo zašto je neko nešto uradio, da obrćemo situaciju uzduž i popreko, treba samo osvestiti svoja osećanja, toliko učiniti sebi i drugima. Onda će se posložiti misli i o toj osobi i o njenim postupcima kao i o našim osećanjima i postupcima.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.039
Horoskop
Ribe
Ne menjajte sebe, menjajte svet oko sebe!!!! Da je Bog hteo da se menjate, ne bi vas takvima napravio, zar ne? ;)

Vrh Dno