Menjamo sijalicu

Taca

ona, stara
Član
Stari fazon na naš način ;)

Kako zameniti sijalicu na Ćaskanja forumu?

Indijanac promeni sijalicu i napiše da je promenjena! ;)

Svi podele slična iskustva o zameni sijalica i o tome kako je to moglo i drugačije da se izvede. ;)
@Tihi Don upozori na opasnosti pri zameni sijalica.
@Stemis poruku premesti u zonu o elektrici
@Gđa Blejz istakne pravopisne i gramatičke greške u poruci o promeni sijalice. :D
@Stemis je zeza što je sitničar. :p
@Beba je štiti. :kiss:
@Anchy raspravlja da li je to sijalica ili svetleće telo...
@Insajder der ovih 6 proglasi glupim. :cautious:
@Džudi72 obavesti grupu da je ispravan naziv osvetljenje.
@maki tvrdi da je bila u proizvodnji i da je sasvim ispravno reći i sijalica.:thumbsup:
@Time napiše da ovaj forum nije o sijalicama i zamoli da se diskusija premesti na forum o lampama. :D
@Gđa Blejz brani pisanje na ovom forumu argumentom da svi mi koristimo sijalice i zato je poruka prikladna za ovaj forum.
@Stemis raspravlja koji je najoptimalniji metod za zamenu, gde kupiti najbolje sijalice, koja je najbolja marka za upotrebljeni način, a koje bi bile promašaj. :facepalm::p
@Stemis , @Tihi Don , @Nicky stave linkove na kojima se vide razne vrste sijalica
@Time napiše da su linkovi omašili i stavi druge. :rolleyes:
@Gđa Blejz stavi linkove koje je našla prateći linkove iz te grupe koji dokazuju da je rasprava o sijalicama baš za ovaj forum. ;)
@pesakvremena poveže sve poruke do tog momenta, kompletno ih citira, uključujući sva zaglavlja i potpise, pa dopiše: i ja. :laugh:
@pesakvremena saopšte grupi da neće više pisati jer ne može da se pomiri sa stanjem.
@Njavica kaže: Nismo li nedavno već prošli kroz ovo?
@Stemis kaže: Pre nego što postavite pitanje o sijalicama pogledajte to isto na google-u. :genije:
@Amy- koja kroz 6 meseci pročačka po forumu, odgovori na originalnu poruku, pa sve počne iznova. :nailbiting:
@FantasyLove napiše da je SIJALICA Edisonovo najveće otkriće.
@Hristina napiše da je Edison ukrao projekat od Tesle. :ninja:
@Beba ostavlja link sa Teslinim poreklom i slikom njegove babe. :laugh:
@Njavica tvrdi da je Tesla imao pirsing. :laugh:
@Gđa Blejz ostavlja pravu reč i naziv za ljude sa pirsingom...
@Gđa Blejz nalazi čak i latinski koren reči ..... :rolleyes:
@Tihi Don ostavlja link sa svim Teslinim dokumentarcima...
@Tihi Don nalazi neobjavljeni dokumentarac sa najvećom i najmoćnijom zaverom u vezi Tesline smrti.:blackalien:
@Hristina ostavlja link o Tesli i njegovom poreklu.
@Gđa Blejz tvrdi da je Tesla živ...
@Njavica da su ga odneli Marsovci...:alien:
@Gđa Blejz daje objašnjenje i poreklo reči Marsovci..
@Beba pita kako da skine film sa youtube-a. :thumbsup: :laugh:
@Stemis , @Tihi Don , @Nicky odgovaraju koji software da koristi. :genije:
@pesakvremena , @Beba tvrde da je nemoguće skinuti film. :joyful:
@maki ispriča vic kako je Mujo zavrtao sijalicu.
@FantasyLove ispriča drugačiju verziju vica.
@Stemis pita zašto plavuša duva u sijalicu? :roflmao:
Nema odgovara na to pitanje. :laugh::laugh::laugh:
@Gđa Blejz ispriča vic kako Mujo izlazi iz ruševina 11 septembra i kaže "...o vas ovaj aerodrom..."
@Anchy grdi ovu prethodnu da pogleda topike od pre nekoliko dana i tvrdi da je taj vic O MUJI bio na diskusijama nekoliko puta..
@Time daje predlog @Stemis da se vicevi o 9/11 brišu odmah
@Tihi Don ostavlja link sa zaverom 9/11...
@FantasyLove komentariše gore navedeni vic.
@Gđa Blejz naklika najmanje 8 smajlija koji se klanjaju vicu. :laugh:
@Hristina s komentarima bez smajlija. :D
@Time koji tvrdi da je to negde već pročitao. :hangover:
@Gđa Blejz tvrdi da to nije istina. :shifty:
@Anchy želi da se ova tema premesti na posebnu temu o vicevima....
... zove Urednika u pomoć. :laugh:
@Stemis staje na stranu da vic ostaje ovde. :cyclops:
@Gđa Blejz tvrdi da nam na forumu uopšte ne treba Urednik. :p:mooning: :laugh:
@Nicky , @maki objašnjavaju da ljudima treba čvrsta ruka inače bi nastao haos. :wideyed:
@Gđa Blejz se toj tvrdnji protivi. :banghead:
@Anchy je ravnodušna jer zna da je nemoguće rešiti se Urednika! :roflmao:

Gosti žele da oni postanu Urednici...učlanjuju se, raspravljaju...
.... u žaru rasprave koriste neprimerene izraze i psovke...... na Urednikovu rados' - pada ban! :banhappy: :roflmao:
Banovani se ljuti što je dobio ban...
...kreira novi nick i počinje psovati dalje...
...opet dobija ban :banhappy::punch::cigar: .......odustaje nakratko da se situacija smiri. :facepalm:

@maki shvata da se gore navedeni vic može lako dopuniti...
...i to upravo čini. :happy:
@Gđa Blejz , @Stemis , @Beba , @FantasyLove komentarišu dopune. :)
@Anchy ih smatra besmilenima i tvrde da je time pokvaren utisak gornjeg vica o sijalici :arghh:
@Tihi Don želi da i drugi nastave s dopunama;)
@pesakvremena se tome odaziva...

...nastaviće se :D

Poslednja izmena:

Beba

Poznata ličnost
Član
Oni kojima si dala reč, ćute...
Pa da je onda uzmem ja?
Ali ne umem ja to tako, ne radi mi mašta...i šta onda neću dobiti aplauz od Tihog i pašću u bedak.
Ja jedino znam šta biva kada Indijanac napiše "krečimo", ja dodjem na mobu a majstori pobegli te osta neokrečeno!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Veruj mi, posle svakog novog odgovora je procitam. Siguran sam da si i ti uzivala. Bas lepa zabava. Ma fantasticno! :thumbsup:

Taca

ona, stara
Član
Jutarnje budenje

scenario: by @Tihi Don
režija: @Gđa Blejz
igraju: Ćaskalice :happy:

producent: @maki (kladim se da niko baš tačno ne zna šta uopšte radi producent ;) ) :p

- 6.00: @Beba ustaje i pre tuširanja briše kupatilo. Nakon pranja zuba, četkicu stavlja u sterilnu čašicu i stavlja je na posebno mesto, daleko od ostalih četkica. :wideyed:

- 6:15: @Stemis ustaje i isključuje bojler, istekao je termin za jeftinu struju.:genije:

- 6.20: @Tihi Don odlazi na jutarnje trčanje. :wacky:

- 6.30: @Njavica i @Anchi se pred ogledalom otimaju za hidratantnu kremu i gel za kosu. :hangover:

- 6:40: @Nicky doručkuje Nutellu zahvatajući kašikom.:hungry:

- 6:45: @FantasyLove ustaje i ponovo uključuje bojler. :rolleyes:

- 7.00: @Tihi Don pravi sendviče, @Beba cedi sveže voćne sokove. @Gđa Blejz je još u krevetu, sa mobilnog proverava e-mail, Fejsbuk, Tviter i Instagram. :D

- 7:05: @Anchy razvaljuje vrata od kupatila, @FantasyLove izlazi smrtno uvređena s neseserom u rukama. :punch::laugh:

- 7:10 @maki ustaje i uključuje štopericu.:smug:

- 7:11:45 sec: @maki istuširana, obucena, obuvena, maše sa stepenica. Isključuje štopericu.:smuggreen:

- 7:15: @Nicky struže ostatke po teglici. Nema više Nutelle. :arghh:

- 7:20: @Njavica i @Anchy opet imaju okršaj pred ogledalom, poslednja provera izgleda! :inpain:

- 7:30: @Tihi Don se tušira hladnom vodom, @Stemis je opet iskljucio bojler. :facepalm::laugh:

- 7:40: Svi odlaze. :kul:

- 7:45: @Gđa Blejz se vraća, zaboravila jedan od tri mobilna. :rolleyes::D

- 7:50: @Gđa Blejz se opet vraća, zaboravla je novčanik. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

- 8:00: @pesakvremena se budi i shvata da su je zaključali u stanu. :o

Beba

Poznata ličnost
Član
Savršeno draga Gdjo, baš onako kako ti to umeš.
Ne čekaj na nas, možda će neko i krenuti ali u svakom slučaju tebi ideje ne nedostaju.
I ja ću ...jednom:D
Na kraju krajeva, ni ti ne pišeš u temama gde se ja ubih od posla:p, pa smo fifti fifti.
Hvala i Tihom koji je doprineo ovom divnom vickastom, luckastom ali u principu u osnovi ozbiljnom tekstu:)

pesakvremena

Poznata ličnost
Član
@Gđa Blejz, mogu samo da kažem da uopšte niste duhoviti i da ste samo mene isprozivali... neka, nema veze... ipak ja imam taj južnjački temperament... i za Vašu informaciju, ja rano ustajem i nema šanse da me neko zaključa, jer imam svoj ključ... a kafu slobodno možeš da piješ sa svojim omiljenim likom iz senke, jer sve je i počelo tada kad sam ga pozvala da pijemo zajedno kafu, da ne pijem sama, tada je nastala tenzija... uživajte Gđo u duhovitosti, jer se to drugima sviđa, ali ne i meni... meni niste duhoviti, zato što volite da dominirate u svakoj temi....

T

Tihi Don

Gost
Ovaj tekst `` Jutarnje budenje`` je preuzet iz saljivog horoskopa koji je adaptiran
nije bilo namere da nekoga uvredim ili ismejem
Izvinjavam se svim clanovima

maki

Nindža
Član
Zbilja ne mogu da razumem da se neko može ljutiti na ovu vrstu tekstova:o...
Lepo je što si @Tihi Don uputio izvinjenje svima, ali meni je ono nepotrebno jer sam zbilja uživala dok sam čitala ove tekstove...
Volela bih kad bi ih u budućnosti bilo još ovakvih tekstova jer su prava razbibriga i meni lično prijaju...:D
A onaj ko se ljuti, pa dobro, ima na to pravo...šta da se radi...nismo svi isti:rolleyes:

Vrh Dno