Mašine za sušenje veša

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Kakva su vam iskustva sa mašinama za sušenje veša?

Insajder

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.209
Horoskop
Ovan
nisam to nikad imao ali kažu da je jako praktična stvar
naročito za stanove bez terase da ne moraš da razapinješ po sobama da vise gaće, brusevi i ostali andrmoljci

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
972
Horoskop
Ovan
gledao sam kod vesića na jutjubu stvarno super stvar ono treba nešto da ti osuši za kratko vreme to uradi :thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Dok se ne pokvari ne čitam uputstva! :D A da bi se pokvarila, prvo moram da je kupim.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
Kupi odvojeno, nemoj mašinu za veš koja može i da suši. To je lošija verzija i može da suši tri puta manje veša nego što opere.
Dakle, poseban uređaj, mašina za sušenje.
Najveća prednost iste je „produvavanje“ veša, tako da tkanina ostaje rastresita i kao tek kupljena. Ma koliko omekšivača trošio, prirodno sušeni veš se vremenom “stvrdne“ i skupi, ogrubi.
Postoje i „maramice“ koje ubaciš unutra i služe umesto omekšivača, tj. daju predivan miris garderobi, posteljini, peškirima...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Ne kupujem jos uvek. Samo sam zeleo savete i iskustva onih koji je imaju. Hvala. :)

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
527
Horoskop
Vodolija
Pa ja sam slušala razna iskustva, ne tako pozitivna. Prigovori su vili od toga da ne osuši potpuno, do toga da suši manje nego što opere, da se veš pri sušenju gužva. Čak i oni kojima je neophodna jer na primer, nemaju terasu za sušenje, uvek su bili, kao i @Taca za opciju bolje dve posebne, nego jedna za obe funkcije.
E sad, ja imam Miele mašinu za pranje i sušenje i jedina zamerka je što ne može da osuši količinu koju opere. Međutim, ja kada imam nameru da sušim to što perem, stavim manje veša i na pranje, pa tako sušim. a ako i pređem malo granicu pali se neko crveno dugmence :D ali ne reagujem. Miele su takoreći neuništive i dobro peru i dobro suše, jeste da su malo skuplje, ali se isplati svaki dinar koji date.
Peškiri osušeni su tako meki, da ne umem da vam opišem i to bez omekšivača. Ne znam šta je štos.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.101
Horoskop
Ribe
Mile je Porše među mašinama za pranje i sušenje veša. Made in NJemačka. 😉

Vrh Dno