• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Man Pulling A Car With His Penis - Bulgaria's Got Talent + Subtitles

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
.......za sve one koji su malo oseljiviji....nemojte da gledate.... mada...nista se ne vidi...snimak je cenzurisan.....a ja sam se cak i dobro nasmejala.....:D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
:roflmao::roflmao::roflmao:

Ludak....Najjace su mi zenske face...Da sam musko snebivala bih se, a ovako dobra zabava :D

P.S. A moze li mi neko reci zasto su mu svi lupili x??? Mislim ne moze svako ovo :)

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
....mislim da su se i oni na kraju slozili da je to ipak talenat.... ali....onaj striptiz mu je sve pokvario....:roflmao:

...cak mislim da je nesto rekao pri kraju snimka i na srpskom...nesto kao ziveli...zaboravila sam sta je tacno rekao...:)

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
:D
Kako li je bilo muskoj publici dok su gledali performans? Jel ih bolelo? :D

Vrh Dno