Malo je poznato...

Taca

ona, stara
Član
Malo je poznato (
), skoro uopšte nije (mada verujem da je istina jer sam sama izmislila) , da su nekada sve jahte bile dugačke 17 m. Bile su to lepe, skupe jahte, imale su sve što treba jednoj lepoj i skupoj jahti, i bile su simbol luxuza. I te lepe jahte njihovi vlasnici (svih 20) držali su u jednoj isto tako lepoj marini. Ujutro, dok džogiraju, svih 20 vlasnika jahte prođu pored marine. Pogledaju 20 identičnih jahti kako se blago ljuljuškaju, vezane pod konac i sve iste dužine. Ali...u nekom brodogradilištu, vlasnik istog je bio jako nesrećan. Nije imao kome da proda 21. jahtu. Svih 20 vlasnika bili su srećni sa svojim jahtama, nisu želeli da ih zamene za nove. I nazove on tako svog starog drugara Đorđa Čvarkova sa Pejićevih salaša i obeća da će kupiti ceo nasad pilića (jer Lidl ga je ozbiljno uzdrmao nelojalnom konkurencijom) . Zauzvrat, Đorđe sede u prvi tramvaj što saobraća od NS do Beča, pa pravac kod Brodograditelja. "Dragi moj Brodograditelju, suviše sam star da bi ti pomogao" , što reče naš zajednički poznanik No.1, "ali imam rešenje za tebe koje možda upali!" Odma zgrabi telefon, prvo nazove babu da kaže da je prodo piliće (u romingu) a onda nazove 19.og od onih 20 što su imali jahte. Predstavi se kao Brodovlasnik i ponudi mu sasvim novu, još lepšu jahtu potpuno besplatno. Zauzvrat samo treba da vrati staru. Polaskani vlasnik br. 19 tako i učini. Sledećeg jutra, dok su džogirali , sačekao ih je strašan prizor: 19 prelepih, luxsuznih jahti lelujalo je na talasićima a 20.ta, lepa, nova i luxuzna jahta virila je pola metra duže od ostalih!!!!! Ostalo je istorija gledajući sada ove lepe, luxuzne i nove jahte od 200-300 metara!

(Ova priča nema poentu pa ako neko nešto ima da doda, samo napred!)

Vrh Dno