Maher sam za...

dusicaa

Suspendovan nalog
...sta ? :)

Veroatno svako od nas moze da se pohvali da je maher u nekom poslu,da ima neki odredjen,speifican talenat.Da vas cujem,u cemu ste tata-mata ? :)

Po obicaju zapocinjem temu svojom pricom :D
Maher sam za podizanje raspolozenja u drustvu ;)
Dobro to moze vecina nas sigurna sam.
Maher sam za testa,kisela,lisnata, pita,gibanice...i sve sto se testo zove :)
Ima jos toga,no necu da otkrivam sve odjedared :p

Lujka

Suspendovan nalog
Maher sam da samu sebe zasmejem do suza :D Salim se.
Znaci treba da se hvalimo. Pa... meni su rekli, s obzirom da sam samouka da sam maher u izradi torti tj. njihovom dekorisanju. Eto.. za pocetak. Mozda u meni cuci jos neki talenat al' nikako da ustane. :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
U da vidimo...Za sta sam ja maher....Prvo mi pade napamet filozofiranje i mudrovanje ( ili mu to dodje na isto :D ), mogu ceo dan i kad oces i kad neces :D

Sto se ostalih maherski delatnosti tice...Pisanje mi recimo lezi....

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Maher sa da budem glavni. Maher sam da drugome dajem savete. Maher sam da se oko sitnice satima diskutujem sa neistomišljenikom. Maher sam da ne popustim ni malo. Maher sam i za neke pametne stvari.:)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Da budem ubedjenja kako nesto nisam dobro naucila ( cak ni privirila ) a onda mi na sred ispita iz nekog dela mozga dodju odgovori. Misterija mi je to oduvek bila....

dusicaa

Suspendovan nalog
Desava se to verujem vecini. Maher sam bila da izazovem nevidjenu tremu pred ispit.Da jednostavno ubedim sebe,kako nista ne znam.To je trajalo sve do momenta izvlacenja pitanja.A onda samo pocnem da se opustam,laganica napravim koncept i pocnem da vezem :)

Vrh Dno