• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Lucifer u NS

Rezultati današnjeg istraživačkog skrolovanja internetom:
Na svim portalima histerija oko toplotnog talasa nazvanog "lucifer", slike vojnika koji pafaju u nesvest... Druga Top vest, ekološki aktivisti u Novom Sadu polomili blokade oko Skupštine grada dok je u toku sednica. Pozivi da se priključe i ostali građani, da se ruši vlast.
Te se Živojin Mišić u meni probudi i eto strategije - mi u kupaćim kostimima napadamo, vojska i policija pada u nesvest od vrućine, preuzimamo vlast, nazivamo događaj Bikini revolucija! Otpora od strane vlasti nema jer su svi na godišnjem, ako i krenu ovamo, dok svrate na Zlatibor na komplet lepinju, mi već pobedili! 💪

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.875
Horoskop
Lav
Taco, u pravu si...ali moram da te dopunim...jedna od tema koje se vrte na internetu je rat u Ukrajini.

Vidim da i dalje nemamo temu ovde o tom ratu, ali i bolje...

Vidim da su se net "ratnici" podelili na dve struje..jedni su za Zelenskog, drugi su za Putina...kao da uživo gledam "Tri karte za Holivud"...i nikako ne mogu da razumem ljude koji navijaju za rat..nebitno na kojoj su strani..

Što se tiče ovog vrelog talasa, čitam i pomislim na zimu i na iste savete- da ne izlaze oni koji ne moraju zbog leda.

Protesti u NS-u...

Tamo se zbog izmene GUP-a i pravljenja Novog Sada na vodi protestvuje već mesecima...sada je to obezbeđenje najbrutalnije reagovalo..a reagovali su i ranije ( pratim tu temu ) samo ne ovako kao sada.

Kada prođe Lucifer, kada počne gradnja tog NS na vodi, kada se završi rat u Ukrajini i kada SZO proglasi kraj pandemije, pitam se o čemu će uticajni Fejsbukaši i uticajni Tviteraši da pišu...

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
44
Horoskop
Škorpija
Naci ce oni opet neke gluposti.Ne mogu djavoli mirni.Pokusali su sa nekim majmunskim boginjama,ali nije uspelo.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.347
Horoskop
Ribe
A ja se sve nadam ako ignorišem sve te naslove da to onda i ne postoji 😵💫

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.651
Horoskop
Ribe
Pa i ja u zadnje vreme pribegavam toj opciji! Nego me brine taj europrajd u Beogradu, mislim ne zato što imam nešto protivu LGBTQ populacije, dapače, nego kažu majmunske boginje prenose pederi, a na europrajdu se očekuje oko 20 tisuća pedera iz cele Europe... pa sad ne znam, nisam pametan!

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
44
Horoskop
Škorpija
Pa i ja u zadnje vreme pribegavam toj opciji! Nego me brine taj europrajd u Beogradu, mislim ne zato što imam nešto protivu LGBTQ populacije, dapače, nego kažu majmunske boginje prenose pederi, a na europrajdu se očekuje oko 20 tisuća pedera iz cele Europe... pa sad ne znam, nisam pametan!
Ne izlazi napolje,ako ne moras,neka njih nek se pozarazavaju.Budi u ladovini dok to ne prodje.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.651
Horoskop
Ribe
Pa to će da traje 7 dana, zar sedam dana da ne izlazim iz kuće?

jolemisa

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
02.05.2022.
Broj reagovanja
44
Horoskop
Škorpija
Sto je sigurno,sigurno.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.347
Horoskop
Ribe
To samo muči one latentne gej pedere. Ovamo domaćin, peče rakiju a u srcu voli muško društvo. 😎

Vrh Dno