• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

lov i lovstvo

lenor

Novajlija
Učlanjen(a)
21.02.2012.
Broj reagovanja
0
Horoskop
Jarac
Ja sam Dragan,imam problem u vezi lova.Skoro sam uveo internet pa sam imao neke slike od hajke od pre 4 godine,ubacio sam ih u album i izasle su na profil,na tim slikama smo nas 8 sa odstreljenim svinjama,nismo ih mi odstrelili samo smo se slikali.Neko je skinuo te slike na CD i uz anonimnu prijavu je stavio u lovacko drustvo navodno da smo mi to odstrelili 05 02 2012 jer je to bila zadnja nedelja lova za proslu godinu,mi u subotu nismo lovili jer je vodja grupe radio a bez vodje grupe se nesme ici,tako da u dozvoli isto tako i pise.dolazio je i lovni inspektor zbog toga,neznam kako da dokazemo da su te slike stare jer nema datum na njima samo datum kad su ubacene u album.Gone nas kao neke kriminalce bez razloga,plasim se da nam neuzmu oruzije bezveze.Znaci da ja isto tako mogu da skidam svacije slike i uz anonimnu prijavu da dostavim lovackom drustvu i svi da nadrljaju bez razloga.Stvarno neznam dali da imam razloga za brigu,nemogu da spavam nocu,sikiram se,neznam sta ce biti.Molim vas za pravni savet.Unapred hvala od srca.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.507
Horoskop
Ovan
Imaš sasvim dovoljno svedoka da nema baš nikakvih razloga za brigu.

Vrh Dno