• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Letovanje u Albaniji

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.239
Horoskop
Ribe
Ja bi išo, što da ne, mene ljudi svuda vole, poštuju i cene! Nije da se hvalim ali prosto to su činjenice, gde god da odem đa na Tibet, đa u Albaniju... ljudi se obraduju kad me vide, pridju mi pozdrave se samnom kažu mi "De si bre Života nema te 100 godina sedi da popijemo po jednu!"

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.858
Horoskop
Ribe
Naravno, ko će da me vodi? 😂

Bez šale, ove godine ću berovatno otići tamo ako se ne promene planovi. Dobićete exkluzivni izveštaj, FOTO!!! VIDEO!!! 18+!!!
U ovom trenutku to mi je najinteresantnija destinacija. Potpuno nova, nikada nisam bila, ne traže nikakve potvrde i testove, prelaziš granicu sa ličnom kartom, povoljne cene, puno nekorišćenih plaža potpuno prirodnih bez hotela i hordi turista.
Jedino što je more puno meduza i ostalih živuljki b.aš zato što je čisto i neotrovano kremama za sunčanje odvratnih nemaca i ostale boleštine.
Idem da širim bratstvo i jedinstvo. Kad je mogao moj pradeda, mogu i ja! 😍

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.239
Horoskop
Ribe
Što bi rekla Taca bez šale ja Aljbaniju ipak ne bih išao. Znam naslušao sam se i ja priča o lepoj obali o prijatnim ljudima o jeftinoći... ali opet čini mi se ne bih mogao da se opustim. Činjenica je da su Albanci iz Albanije dosta drugačiji od Albanaca sa Kosova, nisu opterećeni nacionalizmom, gostoljubivi su, prijatni... ali ne treba zaboraviti da tamo letuje veliki broj Albanaca sa Kosova e baš zbog njih ne bih išao tamo! Ipak je Grčka zakon!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
Da je obratna situacija, siguran sam da njima ne bi palo napamet da dolaze u Srbiju na more. Ja za sada nisam uopšte razmišljao da idem u Albaniju na more. Hrvatska i Albanija su za mene rizične destinacije. Zaista ne bih voleo da doživim bilo kakvu neprijatnost zato što sam Srbin.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
699
Horoskop
Vodolija
Upravo tako, plašim se i ja tih "potencijalnih situacija" mada dosta ljudi letuje i fantastičnim iskustvima. Hrvatsko more me, doduše, više privlači od albanskog, ali s obzirom da sam se jednom gospodinu zaklela i u dobru i u zlu, a taj neće principijelno ni u Albaniju ni u Hrvatsku, za sada od toga nema ništa. Neće ni u Crnu Goru :(
Dakle, ako izuzmemo daleke destinacije i ostrva (ja se plašim zbog Korone), ove godine Grčka - negde najbliže nama, ili lepa nam Srbija.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.239
Horoskop
Ribe
Treba ići tamo gde se osećaš prijatno, a u mom slučaju to je Grčka! Mada ove godine neću ići na more jer je gospodja kojoj sam se zakleo i u dobru i u zlu imala neku operaciju pa nije baš za kupanje i sunčanje a i stvar sa koronom se ponovo usložnjava koliko mogu da primetim.

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
699
Horoskop
Vodolija
Naš odmor je planiran za avgust, tako da očekujem pogoršanje epidemiološke situacije i nije mi prijatno. Kako predhodne dve godine nismo bili na moru (prošle Korona, pretprošle bili u Poljskoj kod rodbine i pod parolom "ići ćemo na more sledeće godine"), baš bi nam značilo i radovali bismo se. Međutim, nismo još ništa uplatili i planirali, pa ukoliko situacija bude prihvatljiva, možda i odemo. Ovako ne gine nam najam neke brvnare u Srbiji.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.239
Horoskop
Ribe
Isti slučaj i kod nas, mi smo poslednji put na moru bili 2018. pa 2019 nismo kao ići ćemo sledeće godine, kad ono cvrc, udari korona i od mora ništa! Ove godine opet ništa od mora, i mi ćemo na odmor u drugoj polovici kolovoza što bi rekli braća kroasani, verovatno negde u našoj lepoj Srbiji!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.392
Horoskop
Ovan
U Crnoj Goru ne idem već nekih 11-12 godina. Imam utisak da im se ne dopada naš "paradajz" turizam. A ja ne bih da smetam. Istra mi je željena destinacija, nadam se da ću uskoro otići tamo.

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.239
Horoskop
Ribe
U CG je turizam podignut na najvisočiji nivo! Paradajz turisti su proćerani na smetlište istorije đe im je i mjesto! Ne priliči jednoj članici NATO da joj dolaze gologuzani koji nose od kuće konzerve i smrznute sarme, Crna Gora je sad stjecište bogate klijentele koja odsjeda u skupim hotelima, jede po skupim restoranima (jer jeftinih i nema), posjećuje kazina i noćne klubove!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.858
Horoskop
Ribe
E, našla sam super apartmane u Čanju, 25 evra dan, to je vrlo skromna cena a apartmani su bombona. Ali avaj, muž neće u CG. Valjda zato što je Crnogorac pa se boji da ću ga ostaviti tamo odakle mu je došao deda. 😎
Neće ni u Grčku, on mrzi ta mora što nisu mora. Dakle, ili Albanija ili sama sa decom. Mada i ovaj stariji ide sa ekipom i on me otkačio. 🙄 U stvari, čekam da meni neko plati da dođem. To je najprihvatljivije. 😍
Hrvatska ne postoji ni kao opcija. Pu, pu, daleko bilo!

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.752
Horoskop
Lav
Čula sam od komšija da je sada Albanija pravi hit i da su se neki vratili odande..i imaju pozitivne utiske.

Ali, ja nikada ne bih išla tamo. Ne privlači me i plašim se.

Ovih poslednjih godina mama i ja nigde nismo išle na letovanje. Razlog je jednostavan.

Imam mačku koju sestra neće da čuva a sada i ne može jer imaju malog francuza..mačka bi ga stalno tukla.

Nije navikla da je dugo bez nas. Na mačku mislim. Mogla bi da ode u hotel za pse i mace, ali kako bi se tamo snašla?

Inače, volim Herceg Novi - obožavam, a volim i Sokobanju.

Bez obzira što sam primila vakcinu, plašim se..Sokobanja je sada verovatno puna ljudi..

Живота

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
28.03.2019.
Broj reagovanja
1.239
Horoskop
Ribe
Kad reče Sokobanja ja se baš nedavno vratih iz iste. Hotel Sunce su renovirali to je sad hotel za one sa dubljim džepom, ustvari sa vrlo dubokim džepom! Ima sve živo i spa centar i saune, bazene, slane sobe, slatke sobe, luftirajke, švedski stolovi, norveški radijatori, francuske sobarice... ma sve što ti duša zaište!

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.858
Horoskop
Ribe
Ima i naš astal pa bi svi ipak švedski 🙄

Vrh Dno