• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Lepota žene

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.529
Horoskop
Ovan
Ne znam imamo li sličnu temu, o lepoti žene.
Žena može imati unutrašnju i/ili spoljašnju lepotu. Sa nekim osobinama se rađaju, a neke stiču. Evo jedne osobine, a to je lep hod, koju gif sličica ispod jako lepo prikazuje:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
844
Horoskop
Vodolija
Idealno je kada se sve uklopi.
Mada, meni su najlepši ljudi koje volim.
Možda biste se vi i začudili šta mi je tu sve lepo i kako veliki nos postaje divan antički profil, a buljave oči, duboke i krupne... ali ono unutra isijava.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.066
Horoskop
Ribe
I, šta je za muškarce lepi kod žene? Šta je "ono nešto"?

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.728
Horoskop
Devica
Ja sam preljepa!!
Šalu na stranu, obožavam da vidim ženu koja je zapravo zadovoljna sobom, od glave do pete da je umotana ima neko sjaj, ne znam ni kako da objasnim :D

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
844
Horoskop
Vodolija
Volim da vidim doterane žene. Poštujem izuzetno one koje nađu vremena da se posvete sebi. Imam koleginicu koja će ustati dva sata ranije kako bi se isfenirala. Ja nisam taj lik, često umem da kažem da je sve stvar šarma 😂
Mada, ljudi oko mene kažu da najviše vole što sam uvek dobro raspoložena, vesela i nasmejana.
Ne mislim da sam lepa, jednom sam komentarisala kako od ružnih roditelja ispadnu lepa deca, te su tako moja prelepa. Neko ko je sedeo tu u društvu, bio je šokiran što mislim da smo ružni. Eto, ukusi su baš različiti.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.066
Horoskop
Ribe
Da bi žena bila lepa, mora da voli. Zaljubljena, voljena žena blista. Osmehom, držanjem, tajnom koju nosi.
Nesrećno zaljubljena žena takođe ima lepotu koja proističe iz tuge. Ona je daleka ali i na njoj se vidi tajna. U hodu, pogledu...
Lepota je ljubav u srcu žene. ❤️

Vrh Dno