• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Lepe žene uvek su privlačile pozornost

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Možete li odoljeti ovim curama?

Iako je današnja tema namijenjena pripadnicima muškoga spola, sigurni smo da će je s velikim zanimanjem pogledati i žene. Lijepe žene oduvijek su privlačile pozornost i pažnju suprotnog spola, tako da smo uvjereni da ne postoji muškarac koji će moći odoljeti curama iz današnje galerije. Stoga, svi oni koji su se zaželjeli lijepih cura, neka nikako ne propuste pogledati fotogaleriju. Kojoj curi ne možete odoljeti?

1.
lijepe_cure1.jpg

2.
lijepe_cure2.jpg

3.
lijepe_cure3.jpg

4.
lijepe_cure4.jpg

5.
lijepe_cure5.jpg

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.498
Horoskop
Ovan
Meni više deluju kao mlade i simpatične. Nema tu mnogo one istinske lepote. Naravno, ja to onako, kao član žirija. :D

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Stemis, ovo je prava ODA ZRELIM GODINAMA....Hvala u ime svih sredovecnih zena....:thumbsup:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.498
Horoskop
Ovan
Zadovoljstvo je moje. :)

Vrh Dno