• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kritike

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Kako se nosite s kritikama?

Zanima me kako se nosite kad vas neko kritikuje?
Prihvatate li kritiku ili je ignorišete?
Razmišljate li o svom ponašanju nakon što vam se uputi kritika?
Pogađa li vas to?
Menjate li se?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Zavisi ko i za sta me kritikuje.
Ako su opravdane, stisnem zube i slusam.
Ako nisu, zustro se protivim.

Pri tom me ne doticu kritike bilo koga.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Moj odgovor na postavljena pitanja:)

Prihvatate li kritiku ili je ignorišete? Odgovorim uglavnom.
Razmišljate li o svom ponašanju nakon što vam se uputi kritika? Razmišljam, naravno
Pogađa li vas to? Naravno kritika me pogodi ako je upućena od nekog kog cenim, druge zanemarujem.
Menjate li se? Nastojim razmisliti ali ja sam ovan.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.774
Horoskop
Lav
Teže podnosim kritiku jer ona zna da ruši samopouzdanje. Pogađa me i tera da se menjam. Razmišljam o njoj i o osobi koja je uputila kritiku. Ukoliko je to neko ko mi ne znači puno u životu, onda ignorišem a ukoliko je upućuju bliske osobe, trudim se da se menjam, i to se maksimalno trudim da ispravim ono za šta sam kritikovana.
I naravno, razmišljam o svom ponašanju.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.498
Horoskop
Ovan
Teško podnosim kritiku.
Prihvatam (khm, khm) kritiku ako je dobronamerna i utemeljena.
ja razmišljam i kada stvarno nema nikakve potrebe za tim. I nisam ponosan zbog toga, opterećuje me, ali takvo me skembali, samo da mi mozak ne miruje. :zbunjen:
Uvek me kritika pogodi, posebno neutemeljena.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Prihvatam kritiku ako je od nekoga koga cenim i volim... jer za ime sveta nisam ja najpametnija
Razmišljam, ako mi se čini da je na mestu prihvatam ali ako baš nisam sigurna pitam zašto tako misli...
Da li me pogađa... svakako i najdobronamernija kritika boli... emotivna sam osoba ali od onih manje važnih u životu pokušam da zanemarim...
Menjam se, naravno ako smatram kritiku ispravnu...-.

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Kad neko krene da citira sam sebe, taj teško podnosi kritiku...čak iako je ovako samokritičan. :laugh:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.498
Horoskop
Ovan
:laugh: Imaš pravo. Setio sam se da možda zbog mojih reči nećete kritikovati neka rešenja na forumu, pa sam zbog toga sam sebe citirao.

Vrh Dno