Kreativnost

maki

Nindža
Član
Lepo je ovo, ali bih se zbilja našla u bedaku ako bih poželela da se počastim voćkom koja se nalazi u donjem redu:zbunjen:...
Znači, što se mene tiče vrlo lepa dekoracija, ali ,,neupotrebljiva,,:D

Beba

Poznata ličnost
Član
Takve dekoracije i jesu samo za gledanje. Kao i manekenke. :laugh:
Nisam pratila kako ali znam da je na jednoj svadbi ostalo samo postolje, čak su i ananas ogulili ostalo samo lišće:)
Toj dekoraciji sam se divila ali sam najčešće bila kod stola sa tortama:laugh:

Inače, ne volim nakindjurene torte, čak i kada mogu da kažem da je umetnički dekorisana...i zato volim Doboš tortu!

download (8).jpg

maki

Nindža
Član
Ja ne volim kad tortu dekorišu sa svim i svačim i treba da vršim ekspertizu dekoracije da li je jestivo ili ne...:ljut:

Taca

ona, stara
Član
Ja ne volim kad tortu dekorišu sa svim i svačim i treba da vršim ekspertizu dekoracije da li je jestivo ili ne...:ljut:
Da znaš! Jednom odem sa decom na neki dečiji rođendan, pošto je dečak u pitanju, šlag obojen u plavo. ;) Deca su tri dana kakila plavo, jedva sam shvatila šta je u pitanju! :o:facepalm:

Taca

ona, stara
Član
Ovo mi je bzvz sa turšijom. Lepo je par dana a onda sve promeni boju i postane nekako braon zeleno, kao da je sve umrlo unutra. :(

Beba

Poznata ličnost
Član
Biće, biće...doneće Deda mraz! Jeste li čuli da oni sada po novom dolaze vozom:)
Evo...

10857898_10152958845119446_2196424509180789535_n.jpg

Taca

ona, stara
Član
Kako je lepa i bogata jelka...godinama unazad ne kitim pravu već plastičnu jelku. A borova šuma od onih iz mog detinjstva, sa busenom, već se polako suši.

Vrh Dno