• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kratke frizure

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
I tako odem ja kod frizerke da mi kosu koja je do ramena osisa tako da mi zadnji deo skrati pa bukvalno masinicom i onda ka napred da imam neki pad, da bih dobila Paz. Dobih serpa frizuru na kraju jos su me pre odlaska kod frizerke zezali da ce da joj plate da budem ko ona ameli pulen. Hehe ocigledno je dobila te pare. Ali ipak nekako su se ljudi oko mene odusevili kako mi stoji :D

Landa

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.07.2017.
Broj reagovanja
632
Horoskop
Jarac
Zadnje moje sisanje na kratku- se sjecam sa uzasom -kada me je mama odvela do frizera i da ne bi bilo cesto , namigne mu i on me osisa ko' decka. Kada sam se kuci vidjela na ogledalu -:o nisam htjela u skolu ici.
To je bilo bilo mozda sa mojih 7 ili 8 god , od tada nikada vise kratka.
Sada mi je do pola ledja , i mislim da mi je duza kosa jednostavnija za odrzavanje. Zbog vrucina ,doduse ,vecinom je pokupljena u rep.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Juče na TV, po hiljaditi put, film "Sabrina".... :) Džulija Ormond ima super slatku kratku frizuru...

c1931f261864dbad36c745e2d25823d5.jpg

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
:o Pa što ispravljaš? Ja se, bre, ni ne češljam - nema svrhe....
Meni je bio sladak moj frizer kad se jednom izjadao: "Ja, bre, ceo svoj radni vek ispravljam krivu Drinu... Plavuše farbam u crno, crnke u plavo, nadograđujem kratku kosu, skraćujem dugačku, na ravnu kosu stavljam mini val, kovrdžavu kosu ispravljam... Nemaš pojma kako mi prija što tebe ne moram ni da feniram...." :laugh:

G

Gea

Gost
Ja da ne ispravljam, izgledala bi mi glava ko da nosim šlem hahhaahahah :roflmao::roflmao:
ogromna i gusta, lokničasta, teška kosa....
To bi sad moja mama rekla: "Što u glavi to i na glavi" :laugh::laugh:

Shesau_

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
10.05.2017.
Broj reagovanja
1.738
Horoskop
Škorpija
Do pre neki mesec sam se sisala na kratko. Pre nekih godinu i po sam imala kosu do pola ledja i dosadi mi,odem kod moje frizerke i skroz na kratko osisam. Posle šišanja sam otisla i probusila nos pa kada dodjoh kuci mama htede da mre :D Sada ponovo pustam kosu,vec vezem i repuc,menjam boju i uradih pramenove i takoo :happy:

laganini

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
19.04.2017.
Broj reagovanja
723
Horoskop
Strelac
..ma kratka kosa ako je neko idealnog lica..al duza kosa uvik ugodna muskom oku..

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
al duza kosa uvik ugodna muskom oku..
Tako je. :)
Do pre neki mesec sam se sisala na kratko. Pre nekih godinu i po sam imala kosu do pola ledja i dosadi mi,odem kod moje frizerke i skroz na kratko osisam. Posle šišanja sam otisla i probusila nos pa kada dodjoh kuci mama htede da mre :D Sada ponovo pustam kosu,vec vezem i repuc,menjam boju i uradih pramenove i takoo :happy:
Nit si turila fotografiju... Strasno! :) A sto si busila nos, jel to rade gratis ili je bio bas jako zatvoren?

Landa

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.07.2017.
Broj reagovanja
632
Horoskop
Jarac
:rolleyes: Kod mene kosa , pa i duzina, pa i boja skoro ista preko 40 godina.

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.775
Horoskop
Devica
@Stemis to u frizerskom salonu onako usput stavljaju i metal :p otud ih imam I ja toliko :D

Vrh Dno