• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Koverte s evrima ostavlja u poštanskim sandučićima

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Stanovnike nemačkog Braunschweiga iznenadile su koverte u poštanskim sandučićima pune novca.

Nepoznata osoba široke ruke ili dobrog srca koverte puni hiljadama evra, pa ih gura u sandučiće nemačkog Braunschweiga i ispod ulaznih vrata

Nemački mediji objavili su kako su osobe koje su dosad dobile donacije obično ljudi koji su u medijima poznati po nekim tragedijama koje su im se dogodile u životu. Mahom je reč o žrtvama provala i siromašnim ljudima.

Ko stoji iza svega?

Nepoznati dobročinitelj do sada je ukupno donirao oko 200.000 evra. Budući da se ne zna ko je osoba koja deli novac, teorija o tome je nekoliko, od toga da je reč o bogatašu do onih da je reč o kriminalcu koji se tako rešava nelegalno stečenog novca.

www.smedia.rs
Posrcilo im se :unsure:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Eh, nama baš fali jedan Robin Hud. :)

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
a imamo i nove sanducice:rolleyes:

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
.....nadam se da mi necete zameriti na crnom humoru.........

kada sam procitala ovo........pomislila sam na Zeljka Mitrovica....... ako prezivi jos jedno trovanje.....bice i on srpski Robin Hud........

...posto sam primetila da u emisijama na Pinku........ljudi koji su preziveli neku traumu...ili boluju od neke teske bolesti mogu da dobiju novac......... i to ne samo u emisiji Trenutak istne.........vec i u Bracnom sudiji.....

.....sto je naravno za pohvalu...:D

Vrh Dno