Koverte s evrima ostavlja u poštanskim sandučićima

dusicaa

Suspendovan nalog
Stanovnike nemačkog Braunschweiga iznenadile su koverte u poštanskim sandučićima pune novca.

Nepoznata osoba široke ruke ili dobrog srca koverte puni hiljadama evra, pa ih gura u sandučiće nemačkog Braunschweiga i ispod ulaznih vrata

Nemački mediji objavili su kako su osobe koje su dosad dobile donacije obično ljudi koji su u medijima poznati po nekim tragedijama koje su im se dogodile u životu. Mahom je reč o žrtvama provala i siromašnim ljudima.

Ko stoji iza svega?

Nepoznati dobročinitelj do sada je ukupno donirao oko 200.000 evra. Budući da se ne zna ko je osoba koja deli novac, teorija o tome je nekoliko, od toga da je reč o bogatašu do onih da je reč o kriminalcu koji se tako rešava nelegalno stečenog novca.

www.smedia.rs
Posrcilo im se :unsure:

Amy-

Poznata ličnost
Član
.....nadam se da mi necete zameriti na crnom humoru.........

kada sam procitala ovo........pomislila sam na Zeljka Mitrovica....... ako prezivi jos jedno trovanje.....bice i on srpski Robin Hud........

...posto sam primetila da u emisijama na Pinku........ljudi koji su preziveli neku traumu...ili boluju od neke teske bolesti mogu da dobiju novac......... i to ne samo u emisiji Trenutak istne.........vec i u Bracnom sudiji.....

.....sto je naravno za pohvalu...:D

Vrh Dno