Košarka Aba liga

Taca

ona, stara
Član
Crveno-beli krunisali sezonu titulom u Zagrebu!

Košarkaši Crvene zvezde šampioni su ABA lige! Prvi put u istoriji kluba, crveno-beli postali su vladari Jadrana, pošto su u Zagrebu za 3-1 u finalnoj seriji pobedili Cedevitu sa 89:79 (30:25, 22:10, 17:23, 20:21).

zvezda basket.jpg

http://sport.blic.rs

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Drago mi je da je Zvezda pobedila. Samo mi nije jasno kako su mediji javili da joj je ovo prva titula u ABA ligi. I da, navijao sam za Zvezdu. :)

laganini

Suspendovan nalog
..ove godine zvezda prejaka...dosta su ulozili i vraca im se..inace aba liga nema nekog veceg interesa u hr gotovo da vise publike ima u hrvatskoj ligi...

laganini

Suspendovan nalog
..srbi su dominantniji u kosarci pa.je i veci interes kod vas..iako imamo generaciju koja dolazi za ubit...zapamti..

laganini

Suspendovan nalog
..informacije radi aba liga će ove godine bit u manjem formatu a novost je i što se osniva druga liga...eto na znanje..:D

laganini

Suspendovan nalog
..i ja mislim znači pobjednik druge ulazi u prvu..kolko znam split će igrat drugu ligu..

laganini

Suspendovan nalog
..prošli su svoju kalvariju sad se dižu..hajduk je ispliva iz minusa i organiziran je na načelu narodnog kluba..sad igramo odlično ..kraj prošle sezone a i sa dguramo biće ok..split se isto stabilizira al fali love za više nisu ni htjeli u prvu aba ligu iako su u prvenstvu hr bili prvi do play offa ...

Живота

Poznata ličnost
Član
Ako ćemo pravo, svih 5 utakmica je odigrano u neregularnim uslovima! Ja navijam za Zvezdu i drago mi je što je pobedila ali realno ono što smo gledali u ovih prethodnih 5 mečeva nema nikakve veze sa sportom i košarkom! Kod nas, a kad kažem kod nas mislim na ceo balkan (Srb,Hr,CG,Bosna..) su stadioni i sportske hale poligoni za ispoljavanje najnižih ljudskih strasti, šovinizma, agresije, mržnje... protivnika nije dovoljno samo pobediti treba ga poniziti, izvredjati, pa ako se ukaže prilika i fizički ga napasti! Tužno je sve to...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Na zalost, potpuno si u pravu. Nisam hteo da stavim primedbu ba zapisnik, da me ne optuzi Covic za nesto.
Bas mi je milo sto je Buducnost izgubila. Dobro, nisam navijao za Zvezdu, vec protiv Buducnosti.

Vrh Dno