Koronavirus

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
IMG_0105.JPG
Maski nema za sve. Bravo SNS! Za vasu decu!

šufnudla

neprilagođena
Član
Daj link, molim te.
Nemoj da kačim ceo Utisak nedelje. Za dve nedelje ćemo tek moći da procenjujemo kakva je dinamika PANDEMIJE. Pandemija se ne suzbiva za deset dana. Naprotiv, pik pandemije se moze očekivati za dve, tri nedelje.

Poslednja izmena:

Električar

Novajlija

APRIL JE KRAJ KORONAVIRUSA! Dr Nestorović: UV zraci će konačno UBITI zarazu, u Kini OZDRAVILO 40.000 ljudi!

šufnudla

neprilagođena
Član
Gde tačno u ovim tekstovima pise da će sve da se smiri krajem marta?
Nemam razloga da verujem dr Nestoroviću. Bolje pogledajte poslednji Utisak nedelje gde su četiri epidemiologa objasnili dinamiku epidemije. I mogućnost drugog talasa kod Kineza.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja sam se juce uspanicio kad sam video da je Vulin zamenio boju uniforme.

Taca

ona, stara
Član
Moja omiljena nacija, Britanci, imaju najrealniju viziju kada će proći.. Oni smatraju da svi treba da odleže i steknu imunitet. I ponašaju se u skladu sa tim. Verovatno čuvaju samo onu kornjaču od kraljice. Oni su i evropska država sa najviše zaraženih posle Italije.

Električar

Novajlija
Nema panike (osim one srpske - samo da ne umremo od gladi). Ali, porast broja obolelih tek treba očekivati.
U petak je 20.03 je 15 dana od početka epidemije u Srbiji od corone kako kažu 2 i 3 nedelju može da se desi da dnevno bude više od 10 obolelih što je zabrinjavajuće a ako bude i 2 i 3 nedelja po 2 3 4 5 6 7 8 dnevno to je dobro.

KON OBJASNIO KADA ĆE PREDUZETE MERE BITI USPEŠNE: Ako za 2 nedelje broj dnevno obolelih ne bude dupliran, uspeli smo!

Poslednja izmena:

simpleman

Suspendovan nalog
To nije istina,daj link,dokaži itd.itd. itd. a kada vam čovek u ovom slučaju @Električar da tj. postavi link onda vi hladno odgovorite ma to su samo nagadjanja, to ipak nije tako,nemam razloga da verujem i sl. pa kako ljudi i ljudani moji čovek da vama nešto dokaže.Ja sam imao ne jednom priliku na ovom forumu doživeti isto što @Električar sada prolazi.Izgleda da ste vi jedini kompetentni da donosite zaključke iako nisam od vas video ni jedan link koji pobija u ovom slučaju mišljenje @Električara,takodje sam i ja u jednoj od tema na ovom forumu priložio jednom prilikom čini mi se osam linkova,vaš odgovor je bio sličan kao odgovor @Električaru.Ne znam što se ne kandidujete za predCednike i predCednice,mislim gledajući na činjenično stanje stvari na forumu na ovaj način odbijate od sebe nove članove.

Toliko raznih tema na ovom forumu,toliko poslovica,narodnih izreka i vecina hmmmm, većina od samo osam aktivnih članova čini mi se, nije ništa naučilo od svega ovoga.

Koje izvore informacija vi prihvatate.....izgleda samo one koje vama odgovaraju,jedino je to pravo…...a zašto bih ja vama verovao ili uopšte se trudio da diskutujem sa vama,čast izuzetcima.

Zbog svega ovoga skoro pa više i ne posećujem ovaj forum tj. vrlo retko.Znam da su većina starosedeoca ovde sa foruma i srećni zbog ove činjenice.

Tri aktivna člana na forumu poštujem i ovom prilikom pozdravljam!

Njavica

Dreamer.
Član
Niko tebe @simpleman pre svega ne tera sa ovog foruma, sam si izjavio da izbegavaš internet u poslednje vreme. Uostalom ko ti smeta na forumu njega izbegavaj i to je to, i treba imati svoje mišljenje i držati do njega.

Drugo, kako možete da verujete sad ičemu što se kaže i piše jer
1. ima više od zvaničnog broja obolelih i to sam 100% sigurna, samo naravno da neće da se objavljuje kolika je cifra zbog panike koja je nastala.
2. da UV zraci mogu tek tako da izleče nekoga od virusa misliš da bi njima tek tako umrlo toliko ljudi
3. koliko ste tačno sigurni inače u naše zdravstvo, kada i sami znate kako isto funkcioniše
4. zaraza će tek da se širi, jer stvari koje su oni sad doneli kao odluke pokazuju koliko su samo nestručni, od slanja ljudi iz gradova kućama (svi znamo da neko može samo da širi virus bez da ima simptome) do toga da sve ostalo normalno radi što možda sad trenutno nije prioritet.
5. Ajde molim vas kako je moguće da osoba kojoj je temperatura normalna tela oko 36 stepeni onda ne preživi virus, kad će već to silno sunce da nas spase

Još jedno, u Beogradu na primer su ostavljena dva broja telefona na grad koji ima milion stanovnika, apsolutno je nemoguće dobiti liniju da vam se neko javi na istu a kamoli bilo šta drugo. I na stranu sve to ovo je jedna velika stvar za koju naravno mi nismo niti bismo ikada bili spremni da normalno dočekamo i izborimo se sa tim. Ostaje samo da higijenu držimo na maksimumu i da se dobro pazimo

Vrh Dno