Koronavirus

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.376
Horoskop
Lav
Nemojte da se ljutite...ali ako nastavite sa tim negiranjem koronavirusa, plašim se da će nam ugasiti forum..

Insajder

grrrrr
Starosedelac
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.145
Horoskop
Ovan
ne plaši se, 'ravnozemljaške antivaksere' google u indeksiranju ne shvata ozbiljno

ali evo za svaki slučaj da im damo do znanja da verujemo u koronu da nas ne lockuju

korona postoji, korona postoji, korona postoji, postoji korona, covid19 postoji, opasan je virus, covid19 opasan je virus,
perite ruke, perite ruke, nema opuštanja, nema opuštanja, nosite maske, nosite maske, nosite maske.....

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.376
Horoskop
Lav
Neverovatno mi je koliko malo strana ima ova tema ovde.
Na forumu X ima preko 500 😎 i čak je podeljeno u više tema ( Korona kod nas i u svetu, Korona i ekonomske posledice, Korona i vesti o medicinskim istraživanjima -valjda se tako zove tema )...

Imam dva pitanja za vas:

1. Da li ste primetili u vestima da nikada ne spominju broj obolelih u Beogradu ( od 10.06. do danas )?

2. Da li ste i vi čuli da će možda biti lockdown kod nas krajem oktobra?

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
870
Horoskop
Ovan
Dzudić to je zato što doziraju virus po potrebi kad zašta im zatreba...

lokdaun im je u glavi...

ako se ovo ludilo sa plandemijom ne zaustavi ima više od pola sveta da bude osakaćeno i više oporavka nema posledice će biti grdje nego li da je izbio kojim slučajem rat,smak sveta ili zombi epidemija...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Poznajem pet osoba koje su ove godine imale upalu pluća, a nije im dijagnostikovan korona virus.

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
870
Horoskop
Ovan
verovatno im i davljenje stoji u opisu posla kao što im stoji i stavljanje kolena na glavu...australija se nalazi pod teškom fašističkom okupacijom...

Stemisko vidiš a ko zna na koliko osoba koje ne poznaješ a imaju upalu pluća ili grip kažu im da imaju koronu...napravljeno tako da se sve te bolesti stave u isti koš i svrstaju u koronu i tako se manipuliše broju obolelima i sve to lekari sprovode (čast izuzetcima) jer zaboga što su završavali fakultet gde da ostanu bez posla moreee...

Insajder

grrrrr
Starosedelac
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.145
Horoskop
Ovan
ne znam što ova pravi toliku dramu prema policiji kad je sve to zbog njenog dobra

užas, šta reći...vandalizam jedne ravnozemljašice

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
870
Horoskop
Ovan

36:45 - 38:04 sve rečeno i jasno...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Stemisko vidiš a ko zna na koliko osoba koje ne poznaješ a imaju upalu pluća ili grip kažu im da imaju koronu...napravljeno tako da se sve te bolesti stave u isti koš i svrstaju u koronu i tako se manipuliše broju obolelima i sve to lekari sprovode (čast izuzetcima) jer zaboga što su završavali fakultet gde da ostanu bez posla moreee...
Ja sam zapravo hteo reci da ima dosta obolelih od upale pluca. Virusne, naravno. Sad, da l je korona virus ili neki drugi virus, ima li to ikakve veze? Recimo, u jednoj porodici svi su oboleli od upale pluca. A znam prilican broj takvih ili slicnih slucajeva sa vise obolelih u porodici.

sovac

kafolenčić
Starosedelac
Učlanjen(a)
08.11.2019.
Broj reagovanja
870
Horoskop
Ovan
ne znam gde da okačim ove videe pa ću ovde

i da ne bude sve kao što je u prvom videu uvek moramo na sve gledati sa sumnjom jel mnoge stvari koje su nekad spadale u teoriju zavere sada su se obistinile i postale opšta zavera...u drugom videu lepo objašnjeno čega se ni u kom slučaju nikada ne smemo odreći a to je sloboda...

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.376
Horoskop
Lav

Kako to da nemački patolozi vrše obdukcije a naši ne?

Džudi72

Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.376
Horoskop
Lav
Biće vakcine, ali pre nje je stigao lek

ali Kon kaže da o tom leku ne treba puno da se priča?!

Usput, prva neželjena reakcija na lek je bubrežna infekcija i lek je u IV fazi..

Insajder

grrrrr
Starosedelac
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.145
Horoskop
Ovan
treba poštovati i pridržavati se svih mera koje stručni štab nalaže dok ne bude spremna vakcina koja će spasiti svet
samo ujedinjeni i složni možemo pobediti ovu pošast koja kosi sve pred sobom

Vrh Dno