Koronavirus

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan

:zbunjen:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
Ja sam opet u panici. Ovde u Beogradu je sve više obolelih. Brinem za sestru, zeta i "decu"- sestrić ima 21 god i išao je na SVE utakmice a sestričina pravila žurku povodom 18 rođendana + ide na sve te žurke.

Muka mi je od tog virusa. Upropastio nam je celu ovu godinu, od marta do kraja godine.

U grad idem samo kad moram, ovih dana sam išla a možda i u utorak, sredu..možda..

Samo šetam ovde po kraju, do prodavnica i moraću bar jednom u onaj fini kafić- napravili su razmak između stolova napolju.

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Dzudić sve će biti ok ne brini se

Džudi72

Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
@sovac Brinem. Jače je od mene. Sestrić uz te posete utakmicama redovno uči i ide na fakultet, položio 3 ispita i 1 kolokvijum.

Klinka je u fazonu " Nosim masku na poslu, nosim u prevozu, neću na žurkama! "

A šta kažete na to da su i naši političari oboleli od kovida?

Maske možda i pomažu- evo glasno razmišljam..

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Dzudit kapiram ja tebe u potpunosti neće se zaraziti biće deca ok videćeš

kako se naši političari ne zaraziše u predizbornoj kampanji i za vreme izbora već posle izbora? providna manipulacija da bi se uvelo vanredno stanje i fašistički čas i da bi sprovodili ono što su sprovodili prošli put

Insajder

grrrrr
Član od
05.04.2013
Reakcije
1.843
Horoskop
Ovan
korona je čudo, iskorenila sve ostale bolesti
ona je zaeban igrač...nemaš simptome, možeš da umreš a ne moraš, a inače sve prođe okejj,
ali je veliki rizik ako se 'zaraziš' a i ne moraš da se zaraziš ukoliko se ne zaraziš a garant će da se zaraziš i biće sve okejj ukoliko ne umreš

šta sam sad reko, nemam pojma, ja to isto onako kako WHO i drrrr Kon kaže...i ostali

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
14.807
Horoskop
Ovan
Ja ne verujem da se rade testovi u broju od preko 5000 i više. Ubeđen sam da se radi daleko manji broj testova. U stvari, ja njima više ništa na verujem i zaista se brinem šta će sve od ovoga ispasti. Oni su pokazali da ih zabole za ljudske živote, njima su jedina briga njihova deca. Svi ostali neka pocrkaju, oni su samo broj, a možda ni broj.
Mnogi leže upalu pluća, a nisu testirani.
Čuvajte se!

Njavica

Dreamer.
Član od
07.08.2011
Reakcije
3.284
Horoskop
Devica
Ja sam ovo i čekala :D Sve da nas puste zajedno pa ko preživi očigledno :D
Šalu na stranu, prstom se ne može na pojedinačne grupe ljudi uperiti prstom, svi smo krivi za ovo stanje gde se nalazimo. Od toga da dan posle vanrednog stanja svi se ponašaju ko da se ništa nije desilo i evo ga nekih mesec i po kasnije. Mislim da je čak sad malo i kasno da nas zatvore :D

sovac

kafolenčić
Član od
08.11.2019
Reakcije
494
Horoskop
Ovan
Njavičak a i nije se ništa desilo-medijski isforsirana laž u vezi svih njihovih silnih objava

Insajder

grrrrr
Član od
05.04.2013
Reakcije
1.843
Horoskop
Ovan
a viš ti to Sovče, kako su uspeli da ubede određene grupe ljudi da je čovečanstvo krivo zbog prvog, drugog, trećeg n-tog talasa,
da im nametne osećaj krivice za nešto što je izrežirano kao u filmu C produkcije
organizatorima ove prevare i dalje prolaze te gluparije

ali hvala bogu, ne kod svih

Džudi72

Član od
19.01.2013
Reakcije
2.078
Horoskop
Lav
Ja više ne verujem Konu i "Struci". Ne znam ko je od vas gledao sinoć "Utisak nedelje"..onaj Srđa Janković me sve više i više iritira.

I zvuči mi kao naučna fantastika da oni iz Kriznog štaba nemaju pristup bazi podataka koja se vodi u Institutu "Batut"..

Virusolog

Suspendovan nalog
Član od
01.07.2020
Reakcije
0
Horoskop
Blizanci
SARS-COV-2 je malo ja;i od gripe i ni[ta vise.

Na nekim mestima on je vise kao jaca prehlada.

Vrh Dno