• Ovaj veb sajt koristi kolačiće (cookies). Nastavkom korišćenja ovog veb sajta saglasni ste sa našom upotrebom kolačića. Pročitajte više.

Kolinda, izvini!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ja bih tako nazvao posetu Vučića Hrvatskoj. U stvari, mislim da će to Vučić reći Kolindi. Hoće li mu oprostiti? :depressed:

Beba

Domorodac
Domorodac
Danas čitam novine i "jedina" istina je...kako je rekao Vulin da Nikad se nećemo dogovoriti jer u svakom građanskom ratu ima istina koliko i strana!

Beba

Domorodac
Domorodac
Ok Laganini tvoje mišljenje tj . Vaše mišljenje je tako a gde su Srbi koji su bili u Hrvatskoj, živeli, imali kuće, imanja, posao?
- Najveći broj Srba, negde gotovo 300.000 njih od celog boja proteranih, se nalazi u Srbiji. Oko 50.000 hiljada se nalazi u Republici Srpskoj, a ostali deo živi raseljen u trećim zemljama, SAD, Kanadi, Australiji, i drugim evropskim zemljama ...

laganini

Suspendovan nalog
..posljedica velikosrpske politike...mogli su ostat kao što su ostali u baranji..tužno je sve to znam neda bog nikom..

Beba

Domorodac
Domorodac
Tužno i teško, zamisli to mislimo mi koji smo od svih dešavanja bili daleko...da u Baranji je lepo živeti!

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nema razloga da ti bude zao. Nikoga nisi uvredila. A naravno da je tačno to sto si napisala, to šta Hrvatska priznaje i ne priznaje je njihova stvar.

Sviđa im se: Beba

Beba

Domorodac
Domorodac
Volim ovaj forum i ne bih da remetim "javni red i mir", ups...profesionalna deformacija...još me drži;)

laganini

Suspendovan nalog
Nema razloga da ti bude zao. Nikoga nisi uvredila. A naravno da je tačno to sto si napisala, to šta Hrvatska priznaje i ne priznaje je njihova stvar.
..ako misliš da s ene triba ispričat ko što bi ti reka to je tvoje pravo..“Nikada Srpska Krajina, nikada Glina neće biti hrvatska! Nikada Banija neće nazad u Hrvatsku!”, govorio je Vučić 1995.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Iskreno, poznavajući vašu domoljubljivost, biću iznenađen ako mu ukažete gostoprimstvo. Ali, ako vam se dopadne, zadržite ga. :)