Koji ste poslednji film gledali kod kuće?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.729
Horoskop
Lav
Nisam gledala film, ali jesam seriju Queen of South, 4 sezone u nedelju dana. Majke mi, te serije prave tako, da prosto pozelis da vodis narko kartel :laugh:

Insajder

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
05.04.2013.
Broj reagovanja
2.209
Horoskop
Ovan
Meni se ova tema i ona sa preporukom za film nekako dupliraju. Mozda bi trebao ovde u naslovu da izbacim kucu, pa da teme spojim?

pa sad, ne, mislim da baš treba da ostane ovaj naslov jer deluje nekako više opuštenije i neobaveznije
od onog naslova - Preporuči film koji ima u startu neki oficijelni prizvuk kao da smo na IMDb-u

jedino što bih promenio a to je da se smanji broj znaka pitanja u naslovu na kraju
izrokao ih toliko da deluje kao da me KGB i CIA u kompletu vezali za stolicu, mrak, jaka svetlost lampe uperena u lice,
zadimljena prostorija sa par lica u senci sa šeširima koji neprestano ponavljaju unoseći m ise u lice:

- priznaj, priznaj šta si gledao, priznaj koj si film gledao ?????

pa onda opiče malo el. struju kroz mene...i ja priznam :facepalm:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.822
Horoskop
Ovan
Ako možete zbog filma i da se smejete i da plačete, preporučujem vam

Jelena

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
14.04.2020.
Broj reagovanja
282
Horoskop
Vaga
Pa ne gledam film- ali gledam GOMORU,pa koliko serija izdrzim dnevno,obzirom na moj tempo zivota 👧🏽

Jelena

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
14.04.2020.
Broj reagovanja
282
Horoskop
Vaga
Teska,istinita,brutalna i neodoljiva serija po meni....Obzirom da si video Siciliju ukompletirao bi dozivljaj,brutalniji su od Koza-Nostre 😉🤗

Vrh Dno