Koji ste poslednji film gledali kod kuće?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Član od
03.05.2010
Reakcije
4.665
Horoskop
Lav
Nisam gledala film, ali jesam seriju Queen of South, 4 sezone u nedelju dana. Majke mi, te serije prave tako, da prosto pozelis da vodis narko kartel :laugh:

Insajder

grrrrr
Starosedelac
Član od
05.04.2013
Reakcije
2.018
Horoskop
Ovan
Meni se ova tema i ona sa preporukom za film nekako dupliraju. Mozda bi trebao ovde u naslovu da izbacim kucu, pa da teme spojim?
pa sad, ne, mislim da baš treba da ostane ovaj naslov jer deluje nekako više opuštenije i neobaveznije
od onog naslova - Preporuči film koji ima u startu neki oficijelni prizvuk kao da smo na IMDb-u

jedino što bih promenio a to je da se smanji broj znaka pitanja u naslovu na kraju
izrokao ih toliko da deluje kao da me KGB i CIA u kompletu vezali za stolicu, mrak, jaka svetlost lampe uperena u lice,
zadimljena prostorija sa par lica u senci sa šeširima koji neprestano ponavljaju unoseći m ise u lice:

- priznaj, priznaj šta si gledao, priznaj koj si film gledao ?????

pa onda opiče malo el. struju kroz mene...i ja priznam :facepalm:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.447
Horoskop
Ovan
Ako možete zbog filma i da se smejete i da plačete, preporučujem vam

Jelena

Poznata ličnost
Član od
14.04.2020
Reakcije
274
Horoskop
Vaga
Pa ne gledam film- ali gledam GOMORU,pa koliko serija izdrzim dnevno,obzirom na moj tempo zivota 👧🏽

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Član od
12.02.2009
Reakcije
15.447
Horoskop
Ovan
Za nju sam na vise mesta procitao preporuku.

Jelena

Poznata ličnost
Član od
14.04.2020
Reakcije
274
Horoskop
Vaga
Teska,istinita,brutalna i neodoljiva serija po meni....Obzirom da si video Siciliju ukompletirao bi dozivljaj,brutalniji su od Koza-Nostre 😉🤗

Vrh Dno