Koje vam je mesto gde ste letovali ostalo u najlepšem sećanju

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.250
Horoskop
Ovan
OSTVRO U HRVATSKOM PRIMORJU - RAB
rab10.jpg naslovna19.jpg rab7.jpg Definitivno ostrvo Rab, u mestu Barbatu mada je sve to spojeno pa smo od apartmana do mesta Raba išli lagano predveče na večeru i šoping.
Praviću se da nisam videla, i nije mi smetalo što su plaže šljunkovite, kamenite ulaz u vodu je malo nezgodan skoro svugde. Ali za dobro plivača to nije bitno, pa i skočiti u vodu sa doka.
Ljudi ljubazni, sasvim obični, usluga prvoklasna...
Ono što me je fasciniralo u samom mestu Rab su četiri zvonika koji stoji jedni naspram drugog tj. u nizu i deo su svake umetničke slike, kupila sam jednu za uspomenu.
Specijaliteti za deset, prvi put smo jeli škampe, školjke, morske plodove i svašta nešto.
Posebno je lepo i treba naglasiti bistrinu mora, koja je krakteristična za ostrva:)

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
13.874
Horoskop
Ribe
Ako već moram da biram, onda Tivat. Neočekivano iznenađenje, planirala da ostanem za vikend, ostala 2 nedelje, nisam mogla da se odvojim. Ako bih ikada imala vikendicu ili odlučila da živim na moru, to bi bio Tivat.

Shesau_

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
10.05.2017.
Broj reagovanja
1.738
Horoskop
Škorpija
Meni je lepo gde god da odem i sa svakog putovanja nosimo samo lepe uspomene,ali cu kao i Gdja da se izjasnim da bih u CG volela da imam kucerak ( naravno blizu mora) :)

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.310
Horoskop
Strelac
Sorento i Taormina (Sicilija) u Italiji
Kassiopi na Krfu
Potos na Tasosu
Poreč u Istri
Komiža na Visu

... i još desetak različitih mesta, ne nužno na moru... recimo, Ohrid :). To je jedan od retkih gradova u kojima sam letovala više puta, sa velikim zadovoljstvom :).

Landa

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.07.2017.
Broj reagovanja
632
Horoskop
Jarac

Motovun Istra

Danka

Novajlija
Učlanjen(a)
15.08.2018.
Broj reagovanja
8
Horoskop
Devica
Za sada je to definitivno Krf. Prelepo je a ljudi su tako predivni, to je da čovek ne poveruje.

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.250
Horoskop
Ovan
Do sada ostrvo RAB, nezaboravno letovanje!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Prvo putovanje u Italiju, Francusku i Španiju. Verona, Venecija, Milano, Nica, Monako, Kan, Barselona... Najlepše putovanje. <3

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
455
Horoskop
Vodolija
Ako već moram da biram, onda Tivat. Neočekivano iznenađenje, planirala da ostanem za vikend, ostala 2 nedelje, nisam mogla da se odvojim. Ako bih ikada imala vikendicu ili odlučila da živim na moru, to bi bio Tivat.
Ja gde god da otputujem, i naravno uvek mi se dopada, želim baš tu da kupim vikendicu :laugh:
Neverovatno, nije mi bitno da li je neko selo, grad, pored reke, jezeo, more, planina... bukvalno samo da odem iz ovog mog Beograda.
Inače, s obzirom na interesovanja, definitivno nije vreme da se smirim negde, ima još mnogo toga za videti, tako da će vikendica sačekati. Recimo, bilo bi dobro da nađem neku u okolini grada, pa kad odem u penziju da imam gde da zbrišem i čuvam unuke.

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
13.874
Horoskop
Ribe
Meni ne fali vikendica, fali mi penzija i unuci. 😍

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
455
Horoskop
Vodolija
A tema je mesto koje nam je ostalo u najlepšem sećanju :D
Pa recimo Ormos Panagias, dopadala mi se plaža u blizini, ali posebno mi se dopadala atmosfera između nas koji smo letovali. U suštini, to mi je napresudnije za doživljaj nekog mesta. Zato, letujem sa onima koje ne - volim, nego obožavam, pa mi je svuda super.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.376
Horoskop
Lav
Herceg Novi. Mogla bih tamo da živim, baš volim to mesto.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Ma gde god da odem lepse mi je nego u Srbiji. Porazavajuce, ali je tako.

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.310
Horoskop
Strelac
Nažalost, moram da se složim. Srbija je lepa, ali zapuštena. Šume i vode su nam zatrovane; banje oronule i ne na zadovoljavajućem higijenskom nivou; upropastili smo Zlatibor, a sad prodajemo Zlatar banju; svuda ima otpada.... A ono malo što imamo turistickih kapaciteta - neopravdano je skupo. Manje košta polupansion u fenomenalnoj slovenačkoj banji od, recimo, polupansiona u aranđelovačkom "Izvoru"... Šteta, ali tako je. 🙁

Vrh Dno