Koje serije trenutno pratite?

šufnudla

neprilagođena
Član
Odgledao sam prve tri epizode. Koliko je epizoda do sada prikazano?
.
Bre, Stem, ja nemam pojma šta sam juče jela, a kamoli koliko je epizoda "Viktorije" do sad prikazano :laugh: Znam samo da je rodila treće dete (što bi moglo da znači da nismo stigli ni do polovine serijala :roflmao:. jerbo je gospođa kraljica rodila devetoro dece) i da je bila jako zabrinuta zbog Velike "krompirove" gladi u Irskoj.

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Bre, Stem, ja nemam pojma šta sam juče jela, a kamoli koliko je epizoda "Viktorije" do sad prikazano :laugh: Znam samo da je rodila treće dete (što bi moglo da znači da nismo stigli ni do polovine serijala :roflmao:. jerbo je gospođa kraljica rodila devetoro dece) i da je bila jako zabrinuta zbog Velike "krompirove" gladi u Irskoj.
Može se napraviti neka pretpostavka. Ako je u prvoj postala kraljica, a recimo da se u petoj udala (nije blesava da se udaje kad je postala kraljica), jedan porođaj po epizodi, plus krompirova glad... Pa najmanje dve sezone. :d

I da preporucim seriju Homeland, solidna priča i odlična gluma.

Beba

Poznata ličnost
Član
Slažem se @Stemis , predvidljiva je , odgledala se negde 7 epizoda prve sezone i čini mi sa da mogu ubosti kakav je kraj.

Gagisha

Novajlija
Trenutno se prati "Game of Thrones" 8 sezona

A upravo završio "Sé quién eres"

Planiram da krenem da gledam 2 sezonu Killing Eve

Gagisha

Novajlija
Totalna preporuka.

Njavica

Dreamer.
Član
Trenutno, Mad Man, Senke nad Balkanom ( 🤭 ) , jurim jednu sa fok life-a da skinem na kompu da je gledam. 😻

Живота

Poznata ličnost
Član
Ja trenutno pratim tursku seriju zove se "zgažena baklava", nije loša, ima dosta obrta. Glavni lik u seriji je izvesni Ali Musa koji je ludo zaljubljen u Gulzen a ona pa seče vene za Burhanom. A taj Burhan je baraba i raspikuća, ne radi ništa, pije, puši, kocka se, juri žene... udate naročito! Za razliku od njega Ali Musa je sve kontra, on je fin momak, vredan, marljiv, ima službu, solidnu platu, radi kao komercijalista u jednoj fabrici donjeg veša... I Gulzen umesto da se s njim spandja, ona se zagledala u onu bitangu Burhana!

Vrh Dno