• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Koje pivo volite?

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Ja volim piva sa ukusom. Posebno mi se dopada sa limunom. Nisam probao sa grejpfrutom, a kažu da je i ono dobro. Njavice i ja volim tamna piva. :)

Skitnica

Fatal woman
Starosedelac
Učlanjen(a)
13.11.2011.
Broj reagovanja
876
Horoskop
Ribe
Ne volim pivo i ne pijem ga...Popijem jednu casu kada je +40 i to ono sa grejpom i to mi sve za celu godinu.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
Jelenka pijem kad su velike vručine a ovaj sa grejpom je super....:thumbsup::joyful:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.888
Horoskop
Lav
Ne znam jel sam se zapljunula u ovoj temi, al samo cu reci drugo ime mi je kosuta, a pogodite cija je ona zenka...E s njenim muzjakom sam u vecnoj ljubavi :laugh:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Čim je Stem ovu temu prikačio kao glavnu ovde znam koliko su sati.
Pivo, zna se, "Zaječarsko svetlo" klasika od malena. Sada proizvode ovde mnogo raznih vrsti, ali ovo prvo je glavno. Koristio nekada, više ne mogu, smeta mi alkohol. Iako neko kaže da pivo nije alkohol, meni jednostavno smeta. Koristim ga za neka jela, ali nikako za piće.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.886
Horoskop
Ovan
Bila je okačena kao važna dok je bila u sekciji muške stvari. A tek sada vidim da ga naše forumašice više vole od nas muških.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
beer.jpg

moramo malo i da pariramo:laugh: .... evo poslužite se..... :thumbsup:

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Točeno pivo..a može i Lav i Jelenko..sve zavisi od raspoloženja, a najbolje ide uz gibanicu:laugh:

Inače, nisam probala pivo sa ukusom limuna i grejpa, probaću pa ću preneti utiske.

radmilakolar

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
15.06.2013.
Broj reagovanja
29
Horoskop
Vaga
jesam zensko, ali piva sa ukusima - fuj! ohladite mi jelen ili heineken i eto me :joyful:

Vrh Dno