Koje legalne programe koristite?

• Začetnik teme Tokunaga
  • Datum pokretanja
T

Tokunaga

Gost
Promotivni kod?

T

Time

Gost
Da promo kod, ispostavilo se da vredi nešto duže od godinu dana, zapravo 403 dana.

Zanimljivo je što ovaj prgram osim standardnih alata za održavanje Windowsa ima i antimalware/antivirus komponentu.

Poslednja izmena od urednika:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pa te sto odrzavaju Windows. Antivirusni i svi drugi "penicilin" software-i su ok, ali onaj koji brise registry i sl mogu i sami da naprave problem.

Johny B

doživotni tinejdžer
Član
Pomalo Gimp i 3D Blender ali nisu ni prineti photoshopu i u slučaju blendera ozbiljnijim 3D programima

T

Tokunaga

Gost
Dodao na listu Acronis True Image 2017.
Greškom sam pobrisao gomilu starih mejlova, a sa njima i dokaze o plaćanju nekih programa sa sve aktivacionim ključevima.
Ovaj program je jedan od boljih za full backup, a ja te fajlove smeštam na eksterni HDD.

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Čitam vas i kontam da ja ništa legalno sem Win 10 nemam. Meni je torrent keva, sve živo krekujem. O donacijama da ne pričam. Kapiram ja da je neko u to uložio znanje, al jbg da imam novca za razbacivanje, vrlo rado bih platila.
Ovde je torrent zabranjen. Sad imam legalan microsft i norton, o OS-u da ne pricam. Nista piratsko ne mogu da ucinim. U pocetku mi bilo krivo do neba, sad su me nekako uspeli nauciti da softveri kostaju. :oops:

Vrh Dno