Koje je vaše omiljeno jelo, i omiljeni slatkiš?

Džudi72

Neobaveštena
Domorodac
Čitam da se kroz raznorazne teme ovde spominje hrana, i red je da napišemo šta volimo da jedemo..u ovoj temi.

Dakle, počinjem prva

1. Sarma

2. Špageti na 1000 načina, u hiljadu varijanti

3. Sve slatko..torte, kolači, od oraha, lešnika, čokolade. Ne volim voće u tortama.

A sada ste vi na redu :)

Amy-

Domorodac
Domorodac
...joj....pa ima svašta nešto što volim da jedem...to je uglavnom začinjena hrana...ali ne masna.....volim aromatična jela.....volim sarmice sa vinovim lišćem...volim i hranu koja ima gorak ukus...jedem dosta povrća..na primer salate sa mesom su mi u posldnje vreme obavezne.....

...evo recept za jednu.....u rerni ispečem malo belog pilećeg mesa i neko parče junetine i to ostavim da se ohladi... zelenu salatu pomešam sa tanko naseckanim krastavčićem, čeri paradajzom, rukolom, crvenom parikom i to prelijem sa nekim prelivom za salu koji sama napravim (ne volim da kupujem prelive)...i preko salate stavim naseckano meso....

...a slatkiše volim jako da jedem..ali ih izbegavam...

Dragana - vava

Kolonista
Kolonista
Pa normalno, ali ako nastavimo da se prepisujemo kao prošli vikend, može nam se desiti da nas "ljubomorni poglavica sa kariranom keceljom" izbriše svojom gumicom. :p

Dragana - vava

Kolonista
Kolonista
A , poglavici smeta češkanje umesto ćaskanja, pa seti se koga je "svrbelo":kul:
Nego znaš šta, mnogo se poglavica folira, dok mu mi vikendom pravimo gužvu na forumu. A da mu za promenu skinemo skalp :greedy::roflmao:

Dragana - vava

Kolonista
Kolonista
pa čuj, nije nikakav problem, znam gde su vrata...kako došao. tako vukoje i o'šo, no frkkss :)
Čitaj, bre umori se detetu da stalno ovo govorim, a gde ti ideš???
Pa ili ćemo se gnjaviti u belim rukavicama, ili ćemo se zezati, pa kako se god ko priključi. A ovi lenji, za kaznu... 10 novih tema:o
Sad se sama isprepadah od silne kazne, ali društvo se ulenjilo - bitno je organizovati posao :roflmao:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Pošto sam prozvan, za ljubomoru :) i to na Trgu Bana Jelačića, osećam obavezu da ovima što grizu dolare, upropašćavaju gršne crepiće, kao i onima što jedu crevca dok kerovi gledaju da mogu do mile volje da nastave zezanjem, jer je to strogo dozvoljeno na češkanja forumu, a kad može tamo, može i ovde. ;)