Koja ste reka, m?

Taca

ona, stara
Član
Dunav sam. Miran, pouzdan, hranitelj i dom. Tečem mirno, znam kuda. Ima i većih od mene ali meni pišu valcere. Ima i manjih, ali su nebitni. Imam gde da ugostim svakoga. Imam sunce, imam hlad. Imam i mulj, jbg. Ali umem da poplavim, odronim i da naplatim. Ko ne zna šta je Dunav, ne treba da izlazi na reku. Jer, kada misliš da me poznaješ, da mi znaš ćud i namere, tada sam najopasnija.
Ja sam Dunav, ne bilo koja reka. I tečem za vas. ❤

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dunav sam. Miran, pouzdan, hranitelj i dom. Tečem mirno, znam kuda. Ima i većih od mene ali meni pišu valcere. Ima i manjih, ali su nebitni. Imam gde da ugostim svakoga. Imam sunce, imam hlad. Imam i mulj, jbg. Ali umem da poplavim, odronim i da naplatim. Ko ne zna šta je Dunav, ne treba da izlazi na reku. Jer, kada misliš da me poznaješ, da mi znaš ćud i namere, tada sam najopasnija.
Ja sam Dunav, ne bilo koja reka. I tečem za vas. ❤
Prelepoooo. :)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Ne zezam te. Ideja mi se dopada. Sviđa mi se i kako si opisala Dunav. :thumbsup:

maki

Nindža
Član
Neće da može uredniče...ja sam DRINA...pogledaj mi avatar:).....
Brza,plaha i kad se učinim mirnom to je samo varka,sto virova i previranja za čas iz mene krene....znam da izađem iz svojih okvira, ali kad me prođe bes opet se vratim i nastavim svojim tokom.....inače bistra, znam biti i mutna kad podivljam....imam brzake,slapove,mirnoću i širinu....imam planine i ravnicu...imam šume,njive i pašnjake....pored mene se umoran odmori,gladan zasiti,tužan razveseli.....:)

Vrh Dno