Ko vas najviše nervira od domaćih poznatih ličnosti..

Beba

Poznata ličnost
Član
Kako me nervira veći deo novinara, voditelja sa TV-a:D
Upravo sada kada sam ručala neka emisija na tv-u, voditeljka i gost. Čim on zine da odgovori na njeno pitanje ona ga prekine, on govori da upravo o tome priča, ona opet . I šta dovela gosta koji je u nečemu bitan, ekspert, obrazovan , nečem, mislim svom domenu zbog kojeg je i gost , a od nje je teško mogao da složi tri rečenice i to u razmacima, čovek vidno nervozan.
Po meni je takva i Jovana Joksimović rekla sam već:oops:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Podrzavam prekidanje samo ako je ocigledno da izbegavaju da daju koncizan odgovor.

Beba

Poznata ličnost
Član
Hajde da nastavim temu i malo o Sergeju Trifunoviću .
Odličan glumac, da previše energije ima i najviše negativne koju širi na sve strane. Neprimereno komentarisanje, reči koje ne priliče ni neobrazovanom čoveku. Volim kada neko nema dlaku na jeziku ali svemu se zna kraj... I na kraju, ima ovako pametnih i obrazovanih ljudi kao što je on koji kritikuju vlast na najstrašniji način, ne kažem da nema razloga. On, Nikola Kojo, Đuričko, Tanja Vojtehovska ali mi nije jasno zašto se ne uključe u neku partiju i svoje ideje koje su svakako dobre, pokušaju da nametnu ljudima. Jer današnja vlast nema opoziciju, tj. kvalitetnu opoziciju. Takodje mislim i na ostale intelektualce koji se distanciraju od politike a imaju šta da kažu i pokažu...u čemu je problem.

Vrh