Ko vas najviše nervira od domaćih poznatih ličnosti..

Beba

Poznata ličnost
Član
Kako me nervira veći deo novinara, voditelja sa TV-a:D
Upravo sada kada sam ručala neka emisija na tv-u, voditeljka i gost. Čim on zine da odgovori na njeno pitanje ona ga prekine, on govori da upravo o tome priča, ona opet . I šta dovela gosta koji je u nečemu bitan, ekspert, obrazovan , nečem, mislim svom domenu zbog kojeg je i gost , a od nje je teško mogao da složi tri rečenice i to u razmacima, čovek vidno nervozan.
Po meni je takva i Jovana Joksimović rekla sam već:oops:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Podrzavam prekidanje samo ako je ocigledno da izbegavaju da daju koncizan odgovor.

Beba

Poznata ličnost
Član
Hajde da nastavim temu i malo o Sergeju Trifunoviću .
Odličan glumac, da previše energije ima i najviše negativne koju širi na sve strane. Neprimereno komentarisanje, reči koje ne priliče ni neobrazovanom čoveku. Volim kada neko nema dlaku na jeziku ali svemu se zna kraj... I na kraju, ima ovako pametnih i obrazovanih ljudi kao što je on koji kritikuju vlast na najstrašniji način, ne kažem da nema razloga. On, Nikola Kojo, Đuričko, Tanja Vojtehovska ali mi nije jasno zašto se ne uključe u neku partiju i svoje ideje koje su svakako dobre, pokušaju da nametnu ljudima. Jer današnja vlast nema opoziciju, tj. kvalitetnu opoziciju. Takodje mislim i na ostale intelektualce koji se distanciraju od politike a imaju šta da kažu i pokažu...u čemu je problem.

maki

Nindža
Član
Neprikosnoveno prvo mesto Dragan J. Vučićević....
Nije mi jasna njegova potreba da izigrava zaštitnika vlasti.....to iznosi tajne podatke (kako i od koga ih pribavlja niko se ne pita), to upozorava o mogućem atentatu na predsednika, to diže glas te zapomaže i kuka da se isti zaštiti i čuva kao zenica našeg oka (do sledećeg predsednika kojeg će verovatno isto tako štititi i braniti, ako treba i svojom glavom i malenim telom), to čvrsto i odlučno stoji na braniku teško nam osvojene demokratije mlateći papirima kao dokazima protiv onih koje je falio pre par godina, ali mu se nije udarala recka zbog toga....to upada svima u reč, jer ON bolje i više zna od svih prisutnih u studiju, to rasipa oko sebe energiju kamikaze pa gledalac nije siguran da li je zalutao u neku emisiju za ljude sa psihičkim poremećajem ili je informativna emisija, to preuzima vođenje emisije pa sam voditelj dobija ulogu nemog posmatrača....
U svakom slučaju šta mi teško da promenim kanal kad ugledam dotičnog
:)

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Nebojsa Krstic i Dragan Vucicevic su nemoralne osobe koje naplacuju svoju nemoralnost. Svaki vid pisanja o njima, pa i ovaj, je gubljenje vremena.

Vrh Dno