• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Ko će biti novi šampion evrope u fudbalu

Ko će pobediti u finalu LŠ

• Barselona

Glasovi: 0 0,0%
  • Mančester junajted

Glasovi: 1 100,0%

• Ukupno glasača
    1

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Sto se tice navijanja, u dilemi sam, pošto gotivim način igre Barse, a za Mančester igra naš Vidić.
Što se rezultata finala tiče, ipak malu prednost dajem Mančesteru, pre svega zbog Barsinog oslabljene odbrane (ne igranje povređenog Markeza i suspendovanog Danija Alveša).

Maximus

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.02.2009.
Broj reagovanja
22
Horoskop
Ovan
Ne znam..Mančester bi ja vise voleo da osvoji..ja sam pod utiskom sudjenja Celzi-Barsa...zato sam na strani Mančestera..Iako Barsa ima najbolju ekipu verovatno..po meni je u finalu zbog sudije..iako su oni do polufinala stigli zasluzeno...

matija095

Novajlija
Učlanjen(a)
06.03.2009.
Broj reagovanja
0
Ja isto više volim Manchester United.

Pozdrav!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.222
Horoskop
Ovan
Gledao sam jučerašnje finale. Utisci. Nikad nemoćniji Mačester, bez ijedne šanse, Barselona odlična.

Vrh Dno