Kianu Rivs - velika zvezda, još veći čovek

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.826
Horoskop
Ovan
Kianu Rivs je jedan od najpoznatijih holivudskih glumaca i za njegove sjajne filmove svi znaju, ali ono što ga zaista izdvaja od drugih zvezda je njegova životna priča koja svakome može da posluži za primer.
Svi znaju za njegovo delo, ali o privatnom životu ovog glumca su verovatno malo čuli. To je između ostalog i zbog toga što one ne puni naslovne strane tabloida i jako retko gostuje u emisijama.
Kianu je sa samo tri godine gledao svog oca kako odlazi. Kao tinejdžer je promenio tri srednje škole i borio se sa disleksijom. Školovanje je za njega bilo veći izazov nego za većinu dece.
Kada je imao dvadeset tri godine njegov najbolji prijatelj, River Feniks je umro od predoziranja.
Kianu je 1998. godine upoznao Jenifer Sime i odmah su se ludo zaljubili. Do 1999. godine ona je bila trudna.

Nažalost, devojčica je rođena mrtva posle osam meseci. Bili očajni i razveli su se.
Osamnaest meseci posle toga, Dženifer je poginula u automobilskoj nesreći.
Od tada glumac izbegava ozbiljne veze i ne želi da ima decu.
Njegova mlađa sestra je imala leukemiju i na sreću uspela je da se izleči, zbog čega je glumac dao 70 odsto zarade od Matriksa bolnicama koje se bave lečenjem leukemije.
Kianu je jedina holivudska zvezda koja nema ogromnu vilu. Nema ni telohranitelja ili skupu odeću.
Iako se njegovo bogatstvo procenjuje na 100 miliona dolara i dalje se vozi metroom svaki dan kao i svaki običan čovek i obožava to.
- Jednostavan čin obraćanja pažnje može mnogo da vam znači u životu – poručuje Kianu Rivs

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
14.112
Horoskop
Ribe
Čovek je čvrsto na zemlji. I poznati su samo ljudi sa svojim tragedijama i porazima. Ko se izbori sa tim, taj ceni život i skromnost. :)

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.236
Horoskop
Ovan
Skromnost je vrlina, a ne mana...
Čovek je shvatio suštinu...ne može spavati u dvadeset soba, jesti sa pet kašika itdšto više poseduje više robuje svemu tome...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.826
Horoskop
Ovan
Žao mi je što je imao toliko nesreća u životu. Siguran sam da je i to uticalo na njega.

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.236
Horoskop
Ovan
Uticalo je sigurno...sve što doživimo ostavi trag u nama...
Šteta...dobar frajer :D

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.236
Horoskop
Ovan
I ja sam srećna što ste odahnuli :D...mislim bolje odahnuli nego, ne daj Bože i daleko bilo, izdahnuli :)

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.252
Horoskop
Ovan
Izuzetan glumac, mislim da samo po imenu ne bih ni ukapirala ko je...e to je odraz njegovog nepojavljivanja u tabloidima i medijima /osim filmova/. Gledam video i fascinirana sam njegovom ležernošću, sasvim normalnim ustupanjem mesta ženi...bože kako smo bolesni, zašto bi to moralo biti drugačije.
Naučili su nas...oni drugi:ljut:

Vrh Dno