• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kakvu kafu volite da pijete?

maki

Nindža
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.12.2015.
Broj reagovanja
2.231
Horoskop
Ovan
Crnu (tursku), jaku i slatku :coffee:

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Otkako sam prestao da pušim, pijem češće kafu. Moraću smanjiti. Espreso, produžen sa hladnim mlekom. Mleko sipam sam, sa kesice šećera ili kapućino.

Beba

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.10.2014.
Broj reagovanja
11.262
Horoskop
Ovan
Već sam pisala kakvu kafu volim ...
Prilikom tih naših ženskih druženja , znate kako kao na pijaci, o svemu se priča, svi i svašta dodje na red:D
I naravno pošto je na stolu kafa koja svima prija, čuh za čega je još dobra, za nešto znam ...za nešto ne. Uglavnom saznadoh da je kafa odlična za:
- otklanjanje neprijatnih mirisa u frižideru /staviti u šolju malo mlevene kafe/
- takodje i sa ruku
- jedna "domaćica" kaže pravi marinadu sa dodatkom kafe /omekšava meso/
- daje sjaj kosi
- piling za telo i još svašta nešto.
Talog od kafe inače redovno sipam u zemlju u kojoj je cveće, to sam isto čula pa bilo dobro ili ne, verovatno bi već naškodilo:)

FantasyLove

Nerealni
Učlanjen(a)
17.08.2016.
Broj reagovanja
271
Horoskop
Ribe
Može ovakva
images

a može i ova...
img_3943.jpg

Dobar dan svima!

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.892
Horoskop
Ovan
Ratluk je za one koji vole gorcu kafu. Ne ide uz slag. :)

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Moka!<3
Kod kuće - turska, domaća, crna (jaka, velika i bez šećera) ili kako je već zovu.
Al rešila sam da naučim da pravim moku :)... frapućino:)

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Voljni momenat je bio izrazen jos u subotu. Jel se nesto promenilo u medjuvremenu? :)

Ih, više puta... :smuggreen: Te praviću hladnu moku... te praviću toplu... moram da smanjim kafu... ma, izbaciću to iz svog života skrouz (kaže Maja Volk da je nezdravo :D)... zameniću kafu čajem od ječma... auh, kako dan da počnem bez kafe? :o...
a baš bi mi prijala moka :rolleyes:

:wacky:

Vrh Dno