Kako ste proveli dan?

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Danas...hm...posao, pokupila dete jedno u povratku, drugo vozi na trening, gosti, telefon, nove akcije za ponedeljak, kućni poslovi... Šta mi se lepo desilo? Svi oko mene su dobro, svima je krenulo na bolje, sve se polako rešava, sutra je nedelja! :D Kada su moji najbliži srećni, to je najlepše što može da mi se desi, pa još slobodan dan bez ikakvih planova i obaveza predamnom, ehej! :happy:

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Danas? Jedva cekam da zaspim, da ga zaboravim sto pre. Smrznuo se do koske, sklapao neki stocic koji ima vise srafova nego moja rumunka. A nedelja je. :) Nema potrebe da pominjem da sam bar 4 puta cistio punteliju od snega... A lepo...
Pa probudio sam se. :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Član
Diiivnooo! Primorana bila da skockam Statut, sistematizaciju i koje p*** materine kako bi se 25 duša otpustilo. Barem neću dočekati da im pišem rešenja o otkazu ( u otkaznom sam roku, još 5 dana pakla ). Živela racionalizacija, tako što falsifikovani isteruju kvalifikovane!

Beba

Poznata ličnost
Član
Sasvim lepo! Malo sam se danas pravila "važna" i vozila bicikl...smrzla se, košava udara u čelo...

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Mi pod snegom, severac duva, a košavsko područje. A kod vas se voze bicikle a duva košava! :laugh:

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Sve više verujem da jedan određeni procenat populacije živi samo zahvaljujući tome što onaj drugi deo ima dobru samokontrolu! :ljut:

Gđa Blejz

Izmišljen lik
Član
Zle mušterije! Ne bi verovao kakve budale šetaju planetom. Glupi i bezobzirni, samoživi primati. Srećom, mali procenat, mnogo, mnogo više je onih koji mi ulepšaju dan svojim dolaskom. Jedino što su oni prvi učestali u poslednja dva dana pa sam bila nepripremljena. :D

maki

Nindža
Član
Lepooo....prva jutarnja kafica kao i uvek u neznanju:D....zalivanje cveća i voćki koje su posađene proletos....druga kafica napolju, uz sunčanje...moram priznati da mi je to najlepši deo dana...jutarnje sunce mi najviše prija...mir...tišinaa:)...
zatim svakodnevna rutina...nabavka, kuvanje...pa opet nabavka (omatorilo se pa se zaboravlja)...sve u svemu...opuštencija :thumbsup:

G

Gea

Gost
U parkiću, šetnja i malo sam hranila golubove i gledala kako se hlade varpci oko fontane ...

Vrh Dno