Kako ste dospeli na forum?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Kako ste došli na ovaj forum? Da li vam je neko rekao ili preko linka ili ste nešto tražili preko Google ili drugog pretraživača? Bilo bi lepo da navedete šta ste tražili.

E

ESPRITE

Gost
hehe.. slucajno nasao preko googla.. trazio nesto u vezi demonoida i eto naisao na temu.. i forum je super, pa se i prikljucio :laugh:....

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
Dobrodosla na forum. A sto se tice phpmyadmin i joomle, s njim ces moci da radis backup i restore samo dok je baza podataka mala. Ali o da ne idem off topic, o tome u nekoj drugoj temi, ukoliko te interesuje.

daysleeper

Novajlija
Član
Na SK forum u temi "Prikazite svoj website, blog, itd..." bijase link a meni se svidje izgled foruma, mislim da sam ovaj mybb prvi put odje vidio.

Lazar

Novajlija
Član
Slučajno preko googla trazio nase forume i vidim ovaj forum noviji i tako sam počeo i za početak mi se bas svidja...

mdjacanin

Novajlija
Član
Pa iskreno trazio sam pozivnice za demonoid i naleteo na vas forum,i eto me sad,iskreno zbog invitation coda je sve tako i ispalo.Ali etoo svidja mi se forum,nije los.

AG.RS

Novajlija
Član
koristim dobar deo ovog servera, pa gledam koga ima sve tu. A i Jocke ovde nešto radi.:laugh:

Srdačan pozdrav.

Vlada