• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kako spasiti podatke sa oštećenog uređaja?

Shesau_

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
10.05.2017.
Broj reagovanja
1.738
Horoskop
Škorpija
DakleM, Samsung Galaxy S5,razbila sam ekran i nista se ne vidi. Kako izvuci slike sa telefona? Kada ga prikacim na laptop kaze 0 fajlova,a to je nemoguce. Neko mi spominje otg kabal pa da kacim tastaturu na fon da bih otkljucala jer ne mogu na slepo itd itd. Uglavnom,ako neko zna sta i kako? Unapred hvala.

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.776
Horoskop
Ovan
Da li ga komp vidi kao hardware ili kao storage?

Shesau_

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
10.05.2017.
Broj reagovanja
1.738
Horoskop
Škorpija
Komp ga ocita normalno,ali pise da nema nista

Taca

ona, stara
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.05.2014.
Broj reagovanja
15.358
Horoskop
Ribe
Uglavnom,ako neko zna sta i kako?
Ukoliko su slike na kartici, izvadi karticu, donesi je kod mene na posao i skinem ti sve sa kartice. Onda nema potrebe povezivati telefon. baš te briga što neće da se otključa.
Ukoliko nisu na kartici ( a verujem da nisu), odneseš u servis. Oni skinu. Ne pitaj kako znam. :rolleyes::D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.776
Horoskop
Ovan
zato treba upaliti telefon i prikaciti misa preko usb kabla, recimo. Oli je dao odlican link sa uputstvom.

Shesau_

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
10.05.2017.
Broj reagovanja
1.738
Horoskop
Škorpija
Zapao mi za oko Samsung Galaxy S8+ <3 Muzu mi nije dobro:D sto zbog novaca sto zbog drugih stvari :whistling:

Shesau_

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
10.05.2017.
Broj reagovanja
1.738
Horoskop
Škorpija
Joj i ovog mi je dosta pa mi samo fali novi :D

Salim se,nego mu nije dobro kada mu spomenem,a ja lake ruke pa jos ako je u desnoj :D

Tihi

onaj što teče
Starosedelac
Učlanjen(a)
02.07.2017.
Broj reagovanja
1.250
Horoskop
Vodolija
Koji uređaji podržavaju USB OTG?
Kao što smo već spomenuli, instalacijom aplikacije “USB Host Diagnostics” možete utvrditi da li podržava USB OTG. Mi smo napravili kratku listu uređaja koji su popularni i koji podržavaju OTG

• Sony Xperia Z, ZL, Z Ultra, Z1
  • Samsung Galaxy S2, S3, S4, Note 1, Note 2, Note 3
  • LG Optimus G, G2
  • HTC X, One, One mini, One max
  • Google Nexus 5

Vrh Dno