• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kako smršaveti po horoskopskim znacima?

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Proleće nam pomalo kuca na vrata i podseća nas da bi se pomalo trebali vratiti u formu i poraditi na sebi. Razni ljudi imaju i drugačiji metabolizam ali i posve drugačije prehrambene navike. Samim time, potrebno je i da individualiziraju pristup svojoj prehrani. Pogledajmo kako to izgleda po horoskopskim znacima.

http://zena.hr/clanak/ostalo/prehrana_i_mrsavljenje_po_horoskopu/7795

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
OVAN

Ovnovi su poznati po ljubavi prema crvenom mesu i općenito jače začinjenoj hrani. Najdraže im je na sve u velikim količinama posipati tabasco umak, od kojeg ne prežu čak i kad znaju da će im naškoditi.

Jesu li skloni debljanju? Ovnovi često nemaju problema s kilogramima, budući da vode aktivan način života. Ipak, ukoliko su silom prilika primorani voditi sjedilački način života, mogu se udebljati, što se najprije vidi na licu i trbuhu.

Kako smršaviti? U ovom je znaku rođeno mnoštvo vrhunskih sportaša, za što je zaslužna njihova velika energija i izdržljivost. Za njih nije povoljno držanje dijete, koliko promjena načina života i redovito bavljenje sportom.

jasna949

dežurna ćaskalica
Starosedelac
Učlanjen(a)
27.10.2010.
Broj reagovanja
2.926
Horoskop
Blizanci
BLIZANCI

Nisu na glasu kao pretjerano strastvene osobe, a takav je i njihov odnos prema hrani. Ona im predstavlja samo nešto nužno za život i u njoj ne pronalaze neki posebni užitak. Upravo takvom stavu mogu zahvaliti svoju dobru i vitku liniju, te mladolik izgled na kojem im mnogi zavide.

Jesu li skloni debljanju? U globalu nisu, no i među njima se može naći netko tko se bori s viškom kilograma. Obično se udebljaju nakon što prestanu pušiti ili ukoliko vode sjedilački način života.

Kako smršaviti? Pripadnici ovog znaka su aktivni i energični ljudi, stoga im nije problem stalno biti u pokretu. Nisu posebno ustrajni pa će prekršiti svaku započetu dijetu, no bavljenje sportom i rekreacijom pokazat će s ključnim faktorom za održavanje idealne tjelesne težine.

ako sam ja vitka... koje onda elegantno popunjen?...:laugh::laugh:

Njavica

Dreamer.
Starosedelac
Učlanjen(a)
07.08.2011.
Broj reagovanja
3.721
Horoskop
Devica
Nervira me to sto u svakom horoskopu devica je ta koja brine o sebi i koja je perfekcionista... a sta je s onim devicama koja su susta suprotnost tome...? :(:thumbsdown:

Kako smršaviti? Ako i postoji neka punašna Djevica, ona će vrlo brzo dovesti liniju u željeno stanje. Djevice su hipohondri kojima će debljina prvenstveno smetati zbog zdravlja, a manje zbog izgleda, stoga im neće biti problem započeti dijetu. Djevice mogu danima živjeti na kuhanom povrću, ribi i piletini, a nerijetko su gorljivi pobornici makrobiotike.

Borba traje duze vreme.... :thumbsdown:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Kapiram te...I ja imam problem sa lavom, svuda ga opisuju kao egocentricnog i nabedjenog, a ja susta suptrotsnost tome :thumbsdown:

P.S. Zato se i toliko salim na taj nacin, da opravdam znak :D

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Da li zaista shvatamo horoskop ozbiljno, eto ti ideja za temu Lejla? :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Ja ne, ali neke stvari ubodu, no mogu filozofirati zasto ubodu. Otvoricu i tu temu, ali ne sad vec predvece, jer cu uskoro morati da se iskljucim. Otvoricu i temu Oprostim, ali ne zaboravim..Tako da eto ti tema za razmsilajnje :D

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Kad ja imam dugačak jezik, često i brži od pameti, tako mi i treba. :thumbsdown:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Samo se ti opusti blago meni, ne sumnjam u tvoj doprinos veceras :sneaky::)

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Uvek me preplaši ovaj "doušnik"...

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)