• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kako promjene vremena utječu na organizam

Landa

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.07.2017.
Broj reagovanja
632
Horoskop
Jarac
Ja imam ceste glavobolje. Jos uvijek nisam odgonetnula zato nastupaju. Pogotovo kada se ujutru probudim - cijela glava trni. Pijem tablete bez razmisljanja i to za migrene Excendrin- prilicno jake 2 dnevno dozvoljeno. :o onda, ,jer mi je stomak osjetljiv, kada glavobolja prodje , zaboli me stomak od tih istih .:jawdrop:

Pollux

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
27.07.2017.
Broj reagovanja
250
Horoskop
Rak
au pre neku noć nisam mogao spavati od vrućine i gledao filmove na tv-u,pritom sam istegao vratni mišić da se onako dodatno zaebem .zaspao sam u 5 i ustao u 7 .....itd e onda sam počeo sa brufenima a tablete ne volim

Kad već piješ te lekove za kočice i ušinuća, srdačno preporučujem Diklofen retard od 100 mg, on bar deluje. Popiješ par dana dok ne umine bol pa posle ne piješ. Svi ostali počev od brufena pa na dalje ne deluju kad su te "sportske povrede" u pitanju. :D Za glavobolje je već brufen tata i za temperature...

Johny B

doživotni tinejdžer
Učlanjen(a)
30.05.2017.
Broj reagovanja
277
Horoskop
Strelac
ja sam spavao k'o bebica noćas ,bio na jednoj zurci ,napio se i nisu mi smetale vrućine :D

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.935
Horoskop
Lav
Od 2017.do danas niko ništa nije pisao ovde.:genije:

Verovali ili ne, ja sam upravo sada htela da otvorim ovu temu, ali sa malo drugačijim naslovom.

Kada se tema otvorila imali smo svi četiri godine manje.

Kako sada podnosimo ove nagle promene vremena?

Juče je bilo hladno, danas je +28 a već sutra pada temperatura i predviđaju kišu ( prognoza za Beograd ).

Ne znam kako je vama, ali meni se sve manta u glavi, imam bolove u leđima i raspoloženje mi je onako..

A vi, kako ste?

šufnudla

neprilagođena
Starosedelac
Učlanjen(a)
26.11.2016.
Broj reagovanja
2.980
Horoskop
Strelac
Ja sam poluluda od vremenskog rolerkostera!!Što sam starija - sve teže podnosim ups and downs temperature, sunce i kišu naizmenično, garnirano olujnim vetrovima. Tri dana sam imala migrenu!🤪 Jos kad se udruže meteoropataska u tenziona glavobolja -'oću da tučem glavom o zid 🤕 Onda ne pomažu ni tablete protiv bolova, ni 'ladne obloge, ni pranajama...
Zrela sam za penziju i banjsko lečenje 😁

Vrh Dno