• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kako privući ženu koja vas zanima

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
zavodjenje_shutterstock__90e.jpg

Da ne bi izazvali suprotan efekt od onog željenog prilikom šarmiranja željene gospođice, eto nekoliko saveta koji možda dobro dođu:
  1. budite originalni - zainteresirajte j uza stvari koje nije još probala, ne ponašajte se po klišejima (primerice, izvođenje na večeru, koje je već sigurno probala)
  2. zadržite kontrolu - pokažite joj da ste organizirani, žene vole muškarce koji planiraju
  3. budite kavalir - pokažite joj da je u dobrim rukama, ali ne preterujte kako ne bi izazvali suprotan efekt
  4. budite smireni i ne cepidlačite radi sitnica - tako će shvatiti da imate i drugih stvari u životu kojima se bavite, šta je ustvari dobro
  5. budite zagonetni - neke stvari zadržite za sebe, nemojte se odmah hvalisati jer veći ćete dojam ostaviti ako sazna za nešto vredno hvaljenja od nekog drugog ili kasnije
  6. živite svoj život - imajte stvari koje vas ispunjavaju, poput hobija,sportai slično, ne dozvolite si da vam bude centar sveta jer to ju može odbiti
  7. budite nepredvidivi - nemojte joj otkrivati unapred šta ćete raditi kad se vidite
  8. dopustite joj neka se i ona potrudi oko vas - nemojte stalno trčati za njom, održavajte balans koji će i njoj dati priliku da se potrudi oko vas
  9. učinite korak - nakon šta pokaže interes za vas, slobodno učinite prvi korak dalje i poljubite ju
  10. budite opušteni - nemojte joj pokazati da želite brak odmah na početku veze kako ne biste ostavili dojam da ste očajni, ne žurite
Koje metode privlačenja još uspevaju?

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Sve to stoji, neko ne mora da koristi sve ovo kao metod privlačenja, jednostavno dosta toga poseduje prirodno. Međutim, nešto se dešava sa ženama. dontunderstand.gif

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
U kom smislu se desava nesto sa zenama?:oops:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Ja da znam tačno šta se dešava, ne bih se čudio.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
U kom smislu, misliš ? Šta se dešava po tvom mišljenju?;)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Dobro ne znas tacno, ali valjda znas u kom smislu ....:oops:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Budite originalni - zainteresirajte j uza stvari koje nije još probala, ne ponašajte se po klišejima (primerice, izvođenje na večeru, koje je već sigurno probala) Ja sam često originalan, ljudi me smatraju veoma neobičnim, radim stvari koje se niko ne seti, pozitivne naravno. Ništa nisam postigao, a čak se nisam ni trudio, jer sam prirodno takav. Nešto nije imalo efekta. Očigledno je da neke devojke očekuju uvek isto, pa zaborave da ono originalno može da zbuni.

Zadržite kontrolu - pokažite joj da ste organizirani, žene vole muškarce koji planiraju. Da, udate žene, šta čemo sa slobodnim koje tek trebaju da postanu ozbiljne i stupe u brak? Kad god sam planirao i bio organizovan, što sam i danas jer tako sam navikao, ja ispadam "smor", inače ovo "kontrola" ima za žene negativan značaj, ukoliko neko bude originalan i spontan iz prve stavke ovo sada za planiranje je dosta kontradiktorno.

Budite kavalir - pokažite joj da je u dobrim rukama, ali ne preterujte kako ne bi izazvali suprotan efekt. Nađoh u mnogim ženskim anketama i raspravama da su kavaljeri lažnjaci, da im ne treba verovati i da su takvi najsumnjiviji. Šta je sad pa to?

Budite smireni i ne cepidlačite radi sitnica - tako će shvatiti da imate i drugih stvari u životu kojima se bavite, šta je ustvari dobro. Ovo tek nikako ne razumem? Šta je pisac hteo konkretno reći?

Živite svoj život - imajte stvari koje vas ispunjavaju, poput hobija,sportai slično, ne dozvolite si da vam bude centar sveta jer to ju može odbiti. Opet neshvatljivo, neke stvari zadržim za sebe, a ostavljam dobar utisak jer se bavim tim i tim, a o tome ne govorim, jer kao neće niko saznati? Pitanje, predlog je dosta konfuzan, molim objašnjenje.

Budite zagonetni - neke stvari zadržite za sebe, nemojte se odmah hvalisati jer veći ćete dojam ostaviti ako sazna za nešto vredno hvaljenja od nekog drugog ili kasnije. Opet u suprotnosti sa svim ostalim stvarima. Žena nešto ne voli da saznaje iz druge ili treće ruke, već lično od partnera, to sam dosta puta čuo. Posle slede napadi i nerazumevanje.

Budite nepredvidivi - nemojte joj otkrivati unapred šta ćete raditi kad se vidite. Još gore, sve u suprotnosti sa svačim. Ko će tek sada ovo da objasni razložno? Ako sam već originalan i spontan, zašto bi otkrivao šta ću raditi i kako ću je iznenaditi? Čudno.

Dopustite joj neka se i ona potrudi oko vas - nemojte stalno trčati za njom, održavajte balans koji će i njoj dati priliku da se potrudi oko vas. Slabo se trude, to je ono što me čudi. A ako se drugi potrudi, onda su trčkarala, dosade, ljubomorni.

Budite opušteni - nemojte joj pokazati da želite brak odmah na početku veze kako ne biste ostavili dojam da ste očajni, ne žurite. Ha ha ha ha veću provalu nisam čuo do sad. Svima se žuri, svakog dana, oba pola. Već je smešno. I ko bi normalan želeo brak na početku veze, kada imamo danas sve i svašta? Haos.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Dobro argumentisano, Boki. Ima tu materijala za razmišljanje :thumbsup: Šta je pisac hteo reći u onome "Budite smireni i ne cepidlačite radi sitnica"? Verovatno (samo nagađam) da se ne vredi uzrujavati ako se gospođici desi da se ne stigne javiti na poziv, a pozivatalj tada izvrti 100 filmova (akcijskog, triler...sadržaja...); Ono "Živite svoj život" se verovatno odnosi na predlog da uškarac ne zapadne u (ne)priliku da mu odabranica postane centar sveta kako (eventualno) posle prekida ne upadne u krizu, već da nastavi sa svojim životom jer, ona je u njemu prelepi "dodatak", koji je ono već postojeće i uhodano u njegovu životu obogatio, a ne izmenio. Nepredvidivost? Verovatno se odnosi na to da se potrudi uvek iznenaditi nečim novim i zanimljivim, ne ponašati se po istome obrascu, kao primerice, prilikom izlaska uvek (ali baš uvek) predlagati kino, a ne pokušati s pozorištem, sportskom aktivnosti... ili nečim trećim...E ova zadnja možda najviše može da privuče (ili odbije) :woot:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Ona lavica je odustala od ove teme, pitam se zašto?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Verovatno misli na mene...:rolleyes:

Ali sto se ove teme tice, ja mogu pricati iskljucivo u svoje ime i sta moju paznju moze privuci, nikako da pricam za sve zene djuture. :)

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Kako to teško i tužno zvuči kada mladi filozof krene da se ograđuje. Vidiš šta znači diplomatija...straha. :sneaky:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Cekaj jel ti zelis da ja opet ove recenice iz gornjeg teksta citiram i dam svoj uvid? Samo reci ako ti je zelja, nije frka...:thumbsup:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Šalim se, ne moraš. Ne volim da nešto teram na silu ako nekom nije interesantno, takav sam i ja. Zezam se samo.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Anchy, al' je Boki uporan da sazna naše mišljenje a pitanje je postavljeno upravo muškarcima" kako privući ženu". :laugh:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Nije na silu, meni nije frka zarad same teme da filozofiram, ionako nista ne radim. :)
Nego sam izbegavala jer se zene razlikuju i ne prija svima isto, pa u tu zamku da ne udjem.

Vrh Dno