Kako oživeti forum(e) koji polako idu u zaborav ?

Insajder

grrrrr
Član
Mislim na forume u globalnom smislu. Zašto ovakav vid komunikacije izumire, hoće li se ikad vratiti?

Zar ćemo doživotno biti osuđeni samo na instagram i fejsbuk i zatočeni u tim internet hemikalijama ?

šta je sledeće ?

Stemis

Neodgovorni urednik
Urednik
U početku, sa razvojem društvenih mreža bilo mi je zao sto je sve manje ljudi na forumima. A sada je suprotno, drago mi je zbog toga. Forumi evuliraju na paradoksalan način, razvojem društvenih mreža.

simpleman

Poznata ličnost
Član
Bilo je života i pre FB,Instagrama I Foruma i to barem po mojoj proceni mnogo boljeg a upotrebiću i jednu reč od koje ovde nepotrebno mnogi zaziru ZDRAVIJEG života.....jedva čekaš da ti stigne pismo,ne kvariš oči,čuvaš kičmu i živce itd. Ja sam ostao još samo na ćaskanjima, ovo sve drugo batalio ali ovo sve sam već negde pisao:thumbsdown:...ponavljam se,jbg. šta ćeš godine su to....pozdrav svima

Njavica

Dreamer.
Član
Zapravo se slažem sa Stemisom. Tačno se probrala ekipa koja je ostala na forumima, dok onda kad je bila ekspanzija kod nas bar bilo je svega i svačega za videti i pročitati.

Insajder

grrrrr
Član
meni te instant mreže nikako ne odgovaraju, jednostavno mi se ne sviđa njihov koncept
imam neke naloge ko zna od kad, ali pitaj boga koja je više i šifra, login...na twiteru imam jedini upis pre neku god.
gde sam napisao: Ajd da probam i ovo mada ne znam ni kako radi.

pored foruma su mi i blogovi okeej, na njima sam u stvari započeo internet karijeru u smislu nekih društvenih mreža

Njavica

Dreamer.
Član
Ja vala imam sve, ali insta i fejs mi uništavaju život sa reklamama dok tviter poslednji put mislim da sam ušla na njega pre nekih mesec dana. Forum na primer redovno obilazim ali nekad jednostavno nula inspiracije da bilo šta napišem. Ne znam jednostavno taj osećaj kad ne znaš tu osobu iza druge strane, vidiš samo avatar koji stoji pa te uvek kopka da povežeš lice sa nadimkom to je ono što mene drži na forumu zauvek :)

Vrh Dno