• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kako možete prepoznati da ju zanimate? Saveti za muškarce.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
s_171589422278.jpg

Kako možete prepoznati da ju zanimate? Saveti za muškarce.

Već je mnogo istraživanja urađeno na temu prepoznavanja ženskih znakova koji su pokazatelji da ju interesujete. Uvreženo je mišljenje da onmora krenuti prvi u akciju i napraviti prvi korak, a kako ona ipak ne želi čekati do duboke starosti da joj on priđe, razvila je neverbalne signale. Evo koji:
  1. dodiruje kosu i popravlja frizuru
  2. gleda vam u usne
  3. nema prekrižene noge
  4. okrenuta je prema vama
  5. pronalazi razloge da bude pokraj vas
  6. stalno vam se osmehuje
Koji su još neverbalni pokazatelji koji bi mogli biti poziv žene muškarcu na približavanje?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Di je ovde pogled? :zbunjen:
Pustite pickanje i lickanje kose, pogled sve govori, samo treba znati citati. :)

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Naravno, to je tvoj predlog. To je i bilo pitanje:)

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
E pa meni ne možete sada da vidite pogled, žao mi je. :whistling:

Vrh Dno