Kajanja

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
980
Horoskop
Strelac
Postoji nesto slicna tema ali tamo smo pisali o ispunjenju snova.Ovde vas zelim pitati nesto drugo.
Naime,svi smo mi iza sebe imali lepe i one manje lepe trenutke
Svesno ili nesvesno,no desilo se.
Pa vas pitam:
1.Postoji li u vasem zivotu nesto za cim zalite,neka odluka koju ste doneli,pa sad vidite da nije trebalo,neki pogresan korak? Zasto ste to uradili?
2. Kad se okrenete i pogledate u stranice koje je zivot ispisao,
da li postoji neko ili nesto sto biste zeleli da mozete da izbrisete iz svog zivota ?
Da jednostavno ga stavite na delete i da ga vise nema ?

1.Zalim sto sam sa 19.godina bila jako „pametna“ i tvredoglava te upisala fakultet koji volim,a nisam poslusala moje i upisala fax na koji su me usmeravali.Jedna pogresna odluka i kajanje za ceo zivot.Zapravo krivo mi je sto nisam bila dobar vizionar i nisam razmisljala gde i kako upotrebiti tu diplomu.
2.Ne postoji.Nije da nisam pravila greske,pogresne korake,izbore...jesam svakako,no ostavilia sam to ad akta, da se nadje kao podsetnik na nesto sto je bilo, a nije trebalo .Neka mi sluzi kao opomena,da se takvi koraci ne ponavljaju .

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.697
Horoskop
Lav
1. Postoje stvari koje sam pogresno cinila, no to ipak ne spada u krupnije zivotne greske, vise kao posledice sazrevanja. Da mogu vratiti vreme, izmenila bih to, i sebe postedela mnogo toga, ali kao sto poslovica kaze: covek kad bi znao gde ce pasti, postavio bi stolicu.
2. Postoji, citave prve tri godine svog zivota bih izmenila da mogu. Promenila bih istoriju nastanka i pocetka. Promenila bih ljude koji su do toga doveli. Tako bih se oslobodila, nepravedno nametnutog, tereta i mnogi osecaji ( koji su za druge normalni ) meni ne bi bili nepoznati.

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
retko me stigne taj poriv,za sada jos uvek nista ...verujem da ce kasnije biti..kako rece onaj -horoskop u starosti-..onda cu mudrovati ..;)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Postoje mnoge stvari koje bih promenio da mogu, donosio sam loše odluke. Pogotovu dok sam bio jako mlad.

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Šta da kažem ....postoji mnogo toga što bih uradio drugačije nego što jesam, ali ne vidim svrhu da mislim o tome ... posebno što ni na koji način to ne može da se promeni.

* ne bih podigao dokumenta iz škole u koju sam se upisao pa otišao u drugu...
* što nisam otišao negde daleko iz ove bestragije ... dok je bilo vreme ...
i mlogo štošta još ... al ko mari ...

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.278
Horoskop
Vodolija
Greske postoje da bi covek ucio na njima i tu za kajanje mesta nema :) (bar u mom slucaju) .. a neke greske su opet tako dobre da ih je steta ne ponoviti ;)

ushljokana ribizla

Zvezdica
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
298
Horoskop
Jarac
Postoji mnogo toga.. ali ne vidim zasto bih sad kukala za tim.. promenicu koliko uspem .. (kazu neki zivot je ispred mene.. )
1. da sam na listu zelja pri upisu srednje prvo upisala onu koju sam ja htela.. a ne zelju koja je nastala iz inata mojim roditeljima..
2. jos uvek razmisljam ..... mislim da ih je vishe..

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
454
Horoskop
Vodolija
Naravno da se kajem... kajem se zbog nekih stvari, posebno iz mladosti... neke sam napravila iz inata, neke iz nerazmisljanja i gluposti, neke iz nebrige... Mislaim da je bitno de se bez obzira i na greske koje neminovno pravimo ipak negde "opamecujemo" tj. iz iskustva izvlacimo pouke...
A sto se tice ljudi koje bih izbrisala, sad ovog momenta ne mogu nikog da se setim, pre bih izbrisala situacije sa odredjenim osobama, nego njih same....

Leontina

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
22.07.2011.
Broj reagovanja
3
Horoskop
Lav
Retko se okrećem na prošlost i ne pokušavam da razmišljam o nekim svojim sveno-nesvesnim greškama.
Tako da se ne kajem ni za šta, jer znam da bih se tako samo opteretila,a to mi ne treba :)

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
15.643
Horoskop
Ovan
Pametno razmišljanje. :) Samo treba gledati unapred. Mada, moj zaludni mozak se ponekad osvrne iza sebe. :speechless:

Ivona

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
09.08.2012.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Jarac
Volim da "tresnem" glavom o zid:banghead: i nisam htela da priznam da sam se zaj... ni po koju cenu:D Danas imam te "cvoruge" koje zasvrbe s vremena na vreme, tek da me podsete... Ali se ne kajem, ne brojim ih kao greske... Vise volim da ih zovem "opomene"....;)

Ivona

Poznata ličnost
Učlanjen(a)
09.08.2012.
Broj reagovanja
12
Horoskop
Jarac
Ali, iskreno... Kajem se sto sam pojedinim ljudima "precutala"... a puna su mi usta bila ...o_O

Vrh Dno