• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kada ste se prvi put zabrinuli za sebe?

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Kada ste se prvi put zabrinuli za sebe?

Dakle, kad ste se prvi put zabrinuli za sebe? To može biti neobičan način doživljavanja, ponašanja, osećanja, neodgovarajući splet okolnosti po vas.
Šta ste tada mislili, osećali i kako ste se izborili sa tim?

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ja sam zabrinuta za sebe non stop :laugh:

Salim se malo...Bih zabrinuta kada se moj nacin razmisljanja i citav zivot u jednom momentu preokrenuo naglavacke pa sam upala u jednu dubiozu koja je oho ho trajala...Srecom, vreme je najbolji saveznik, pa su se neke stvarcice iskristalisale, neke sam prihvatila, naucila sa njima da funkcionisem i sve u svemu sad se ne zalim. Sve je to deo mog zivota.:genije:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Pitanje deluje jednostavno, ali odgovori ovde mogu biti jako opširni i da iskoče malo iz teme. Iskreno, kad se vratim u prošlost, ne pamtim da sam se zabrinuo za sebe, više sam bio zabrinut, izbezumljen i uplašen za neke meni bliske osobe. Vrlo čudno, jer se ljudi valjda nekad zabrinu i za sebe, čak nisam bio zabrinut i kada su mi otkrili maligni tumor, više sam brinuo kako će to drugi da podnesu pa sam dugo ćutao dok više nisam mogao da krijem zbog zdravstvenog stanja.

Džudi72

Čuvar foruma u kasnim noćnim satima
Starosedelac
Učlanjen(a)
19.01.2013.
Broj reagovanja
2.701
Horoskop
Lav
I ja sam stalno zabrinuta za druge, ali trenutno i za sebe, razloga je dosta.

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
....uuuu....ja sam se prvi put u svojoj 23 godini zabrinula za sebe.....i od tada sam nepopravljivi pesimista....moja zabrnutost je u počtku bila vezana za materijalnu egzistenciju....znači brinem se za posao....nervira me što uvek završim u nekoj robovlasničkoj firmi.....a od prošle godine počela sam da brinem i za zdravlje i to kako za moje tako i za zdravlje mojih najbližih.....

...trenutno se jako loše nosim sa svim tim stvarima...i moj pesimizam i moju ogorčenost možete sigurno i vi na forumu da primetite....

lutalica

optimista sa iskustvom
Starosedelac
Učlanjen(a)
12.08.2012.
Broj reagovanja
614
Horoskop
Rak
Prvi put sam se, ne zabrinula, vec obratila paznju na sebe, pre dve godine, kad mi je odjednom puklo pred ocima: gde sam, sta sam... I nisam imala odgovor...I nemam ga jos uvek...U stvari, od prilike znam, ali se nije jos iskristalisalo...

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Evo sad sam zabrinuta...Nije prvi put, ali...

Vrh Dno