• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kad vam se ne piše...

saska

penelopa
Starosedelac
Učlanjen(a)
21.04.2010.
Broj reagovanja
658
uuuaaa..spameri...:p

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Pa ja mislim da ovo i jeste tema za spamovanje a? :D

Amy-

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
16.11.2010.
Broj reagovanja
646
Horoskop
Ovan
pa ova tema ko da je stvorena za mene:D

ja cesto posecujem forum...........aaaaaaaa.........retko kad sta napisem:oops:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Eto, vidis, sad mozes ovde da piskaras kolko hoces, pa se mozda orospolozis i napises nesto i sa strane :D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.292
Horoskop
Ovan
Ja sam još uvek pod utiskom jučerašnje poruke. Baš sam neraspoložem. :(

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Pretpostavljam da mislis na adsens. Aj da pokusam da te oraspolozim i podignem moral: Znaci nema frke zemljak, ak` treba celo selo ce da pomogne :D

Habibi

Član partije :P
Starosedelac
Učlanjen(a)
30.04.2011.
Broj reagovanja
192
Horoskop
Ribe
Ćao društvance evo malo da se podignete iz bedaka

Aj saaaaaaaaaaaaaaad :D :D :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Ne mogu vise s ovim praznicima da se borim...Holesterol ce mi otici u neslucene visine, mozak mi se smezurao od ica i pica, a januarski rok kuca na vrata, noge koristim samo kad treba s kreveta u fotelju i obrnuto, a jos nije ni polovina meseca....:barefoot:

Hocu letooooooooo !!!!! :thumbsdown:

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
Ja za pocetak hocu da negde otputujem ove zime... a leto ... pa dobrodslo je, posebno sa nekim lepim aranzmanom...

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Po dolasku u Novi Sad imam osecaj da je drugo godisnje doba :) Leto samo sto nije :p

Tony Montana

Šalabajzer
Starosedelac
Učlanjen(a)
04.11.2011.
Broj reagovanja
858
Horoskop
Ribe
Stvarno ima dana kad imam utisak da bi sve smorio pisanjem ... i onda po staroj narodnoj "pametnije je da ćutim" .... mada nekada te kolege forumaši probude i izvuku iz tebe i ono što si bio ubedjen da tog momenta nemaš u sebi ...

tamarishka

Vila dobrila
Starosedelac
Učlanjen(a)
25.01.2010.
Broj reagovanja
677
Horoskop
Vodolija
Dosli smo iz igraonice, raspakovali se, moj muz se vratio na posao iako je trebalo da ne radi a i radno vreme je odavno zavrseno, decak srecan i umoran spava... a ja eto da vas vidim kako ste... i ne pise mi se ali volim caskanja ;)

dusicaa

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
18.08.2010.
Broj reagovanja
981
Horoskop
Strelac
Eto danas je jedan od dana kad me mrzi traziti i kaciti nove teme.Ne volim kad sam takva.Volim da postavljam nesto novo,zanimljivo ( meni, nemam pojma jel i vama :D ) sto ce privuci neciju paznju.
No dobro.Po prirodi sam velika pricalica,danas me mrzi i to. Na tel.se javljam sa "Izvolite,da,ne....dovidjenja"...Ne licim na sebe :)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Cekam da mi torrent skine film i smorih se ko patofna...U medjuvremenu caska mi se....Pa dodjoh ovde....Mada ovo je tema kad vam se ne pise, tako da se vodim mislju da otvorim temu ``kad vam se pise, a nema nikog `` :D Verujem da bih tu ostavila tonu poruka, ovako brbljiva.

Inace sta ima? Spavate sad verovatno, ko sav normalan svet ( sto ce reci da ja nisam :D )
Neka ovo bude test poruka za eventualnu gore pomenutu temu....
Inace nisam sigurna kakvu bih konverazaciju pokrenula sama sa sobom. Tacnije padaju mi na um neke stvari, al nisu za javno iznosenje :rolleyes:

Necu jos puno da smetam tisini na forumu, torrent stigao na 85 posto....

Inace skidam film Childern of Men...Deluje ok, ne znam vise ni sta da gledam, pravi sam filmofil, te mi je tesko naci nesto sto vec nije vidjeno.....

Da se pozalim i na ledja, bole majku mu ko da imam 50 i kusur...Ne valja mi to `vak mladoj :D

Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla.................................................................................

Kajacu se zbog ovog kad tad, neko ce me prozvati ludom, a ja cu se kao uvrediti :laugh:

Evo torrent polako privodi kraju, pa i ja da prekinem sa ovom ludoscu, samo zato sto mi fali prica...
PS. Nemoj te me preporucivati kod nekog strucnjaka :D

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.855
Horoskop
Lav
Svega mi otvoricu temu ``kad vam se pise, a nema nikog``.....Mada bi ona pre izgledala kao moji monolozi hahaahhhaha

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
... onda samo svrckam po forumu.. ponegde nesto "dobacim"... danas tj. veceras je tako... mozda se i "trgnem" a mozda i ne... who knows.. :)

Lujka

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.09.2009.
Broj reagovanja
1.280
Horoskop
Vodolija
.. onda dodjem ovde i napisem da mi se ne pise :D

Vrh Dno