• Dobrodošli na Ćaskanja! Mi smo zajednica koja okuplja članove sa prostora bivših jugoslovenskih republika. Budite slobodni, pregledajte naš sajt, pročitajte neke od započetih diskusija. Ako želite da učestvujete u diskusijama, pisati na forumu, kreirati albume, dodavati medije, a niste naš član, registrujte se. Registracija je besplatna i zahteva samo minut Vašeg vremena. I da ne zaboravimo: registrovanjem i prijavljivanjem na forumu uklanjate sve reklame koje se prikazuju na sajtu, jer nam je stalo do naših članova. Pridružite nam se!

Kad svinja digne nos...

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.498
Horoskop
Ovan
... to izgleda ovako
smesne-slike-039.jpg

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
auuuu... šta je važan... i neke moje komšije imaju sličnosti s ovim nosom gore...:)

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Meni je na neki uvrnut nacin ovo prasence slatko. :)

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Moram da saopštim jednu moju ludost iz detinjastih dana, mislim da je trenutak dobar. Čuvali smo prasiće, naravno, čuvamo ih dok se postanu baš, baš velike i ne natovimo ih. Razumljivo. Sad, sve bi bilo normalno da ja nisam voleo da jašem prasiće, ali ne baš male. Tako da sam svakog dana jašio zbunjene životinje, one su me nosile, ja ih češkao i vukao za uši, to su mnogo voleli. Kada je došlo vreme za ...klanje, ja otvorim ogradu od svinjca i pustim ih napolje. Jurili su ih po komšiluku dva dana. Obožavao sam te svinje, za češkanje, jahanje, gilickanje...eh. <3

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Imam i ja sećanja iz detinstva na praščiće i nisu mi lepa.Nisam ih jahala ali klanje svinja za mene je bila noćna mora.:cry:

Anchy

Halucogen Mozgolečić
Starosedelac
Učlanjen(a)
03.05.2010.
Broj reagovanja
4.865
Horoskop
Lav
Videla i ja jednom klanje svinja. Ne treba posebno isticati koliko me je ta scena pogodila i zgrozila. Bilo je to pre nekih 15 godina. Od tada pecenje primirisala nisam. Mada ni pre toga ga nisam nesto volela.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Daaaaaaa, ali da ne vidim zaklanu svinju. Tog dana ako sam trebala prisustvovati " zločinu" ne jedem ništa.:o

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Ja voli sve životinjice, ne treba naglasiti, jer sam već pisao kakve sam zverke sve čuvao. Ali kad moram da spremam, ja moram. :genije:

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Svatam Boki, pa i ja spremam jer moram ali ne mogu prisustvovati klanju životinja.Jednom kad sam bila kod bake sa sestrom krava je stala petlu na glavu bio je gotovo mrtav. Nismo znale što uraditi, toliko smo vriskale da nas je čula komšinica i odsekla petlu glavu. Bilo je strašno.:o

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
Kad Stemis vidi u šta mu se tema pretvorila...jao upiškiću se od smeha! :laugh: Pođosmo od svinje a završismo na kravi i petlu. :roflmao:

Boki

Suspendovan nalog
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Broj reagovanja
3.361
Horoskop
Ovan
I ja se slažem, da ne bi digao nos...:laugh:

I šta možemo reći o ovoj svinji? Digla je nos-njušku, fotogenična je i meni vrlo slatka. Ovde nailazimo na vrlo identične stvari sa ljudima, bar što se tiče izreke "Dig'o nos k'o svinja"...i bar što se tiče mog komšije. Što me opet vodi u smešnu ali destruktivno-narativnu priču o svinjama i ljudima. Milsim da je Stemis upravo želeo da nam skrene pažnju na ljude koji prečesto dižu nos, čitaj - ljute se bez razloga. Što me navodi na glupu pomisao, da ima mnogo svinja koje su mnogo pametnije od ljudi. I mogu ja ovako dugo, ali se bojim da ne preteram. Suština je jasna. Slika simpatična i smešna, a ljudi...kako koji. :thumbsup:

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Slažem se s tobom Boki. To sam mislila i ja ali nisam napisala. Stemis je upravo to mislio a kad se pojavi neka nam kaže da li smo u pravu.:D

Stemis

Prinudni upravnik
Urednik
Učlanjen(a)
12.02.2009.
Broj reagovanja
16.498
Horoskop
Ovan
U pravu ste. Svinje su najsledje kad su res pecene. I da dodam, licno ih koljem.

anuška

Poznata ličnost
Starosedelac
Učlanjen(a)
17.07.2012.
Broj reagovanja
5.516
Horoskop
Ovan
Reš pećene ok. Za ovo drugo uf, uf, uf pade mi mrak na oči:o

Vrh Dno